آموزش ثبت نام سامانه ردیابی

اگر شما هم به تازگی یکی از ردیاب های تولیدی شرکت رادشید را خریداری نموده اید، به شما پیشنهاد می کنم حتما این مطلب را با دقت مطالعه بفرمایید. در این مطلب، به شما آموزش می دهیم که چگونه در سامانه ردیابی رادشید ثبت نام و از گزارشات آن استفاده نمایید. بعد از خرید ردیاب و فعال سازی آن، شما با استفاده از یکی از روش های زیر میتوانید از گزارشات دریافتی آن نظیر موقعیت  مکانی دقیق خودرو، مسافت پیموده شده، سرعت خودرو ، زمان خاموشی و روشنی و بسیاری گزارشات دریافتی دیگر مطلع شوید:

راهنمای تصویری ثبت نام سامانه ردیابی رادشید:

برای دسترسی به سامانه ردیابی رادشید کافی است، ابتدا در صفحه مرورگر وب ، آدرس سامانه ردیابی را به آدرس www.spa.radshid.com  واردنموده و یا در گوگل عبارت “سامانه ردیابی رادشید” را سرچ نمایید.

سامانه ردیابی ماهواره ای رادشید

با ورود به این صفحه در قسمت منوها شما 3 گزینه برای انتخاب زبان مدنظرتان پیش رو دارید، که در حالت پیش فرض برروی فارسی تنظیم شده است. اما شما می توانید انگلیسی و یا عربی را ننیز انتخاب نمایید.

در زیر قسمت انتخاب زبان 4 تب قابل روئیت می باشد

ورود    – ثبت نام   – ریست کلمه عبور – رهگیری

چنانچه پیش از این در سامانه ثبت نام نکرده باشیبد کافی است بر روی تب ثبت نام کلیک نموده و اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید.

تنها چند نکته برای ثبت نام ضروری هست که به ترتیب خدمتتان عرض می کنیم.

  • در قسمت نام کاربری حتما باید نام وارد شده را به لاتین وارد نمایید و این نام کاربری به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد.
  • سریال و شناسه ثبت نام دستگاه ردیاب در صفحه اول دفترچه راهنمای ردیاب ذکر شده است
  • شماره سرپرست و موبایل در واقع همان شماره همراهی است که می خواهید از نرم افزار اندروید، ربات تلگرام و پیامک های سامانه استفاده نمایید، را وارد کنید.
  • شماره سیم کارت : شماره سیم کارتی است که درون ردیاب جای گذاری شده است.
صفحه ورود و انتخاب زبان سامانه

بعد از وارد کردن اطلاعات کاربری خود با توجه به نکات ذکر شده در فوق ، با کلیک بر روی گزینه ثبت نام پیغامی مبنی بر اینکه ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است دریافت می کنید.

ثبت نام رادشید

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ