ردیاب جیبی رادشید

  • ۳۲۸۸
  • ۰
  • ا۴ دقیقه

ردیاب جیبی چیست؟

ردیاب جیبی وسیله‌ای است بسیار کوچک با وزن کم و قابلیت بالا برای ردیابی اشخاص بویژه کودکان، سالمندان و یا وسایل شخصی مثل ردیابی کیف پول، ردیابی چمدان، ردیابی کوله پشتی و بسیاری موارد مشابه دیگر بکار برده می شود.

ردیاب های جیبی در دسته ردیاب‌های شخصی کوچک یا ردیاب‌های بسیار کوچک مخفی قرار می‌گیرند به همین دلیل وسیله ای  بسیار مناسب و کارآمد برای حفاظت و کنترل افراد به حساب می آیند و با توجه به عملکرد ویژه ای که این ردیاب برای والدین به همراه داشته است، در بین عموم مردم به عنوان ردیاب کودک شناخته می شود.ردیاب جیبیبهترین ردیاب جیبی دنیا :

بهترین ردیاب جیبی دنیا، ردیابی است که بتواند با جثه کوچک خود بهترین عملکرد را در ارسال نقطه داشته باشد و در عین حال بتواند دقت ارسال نقطه را حفظ کند. این مهم نیازمند طراحی دقیق و کارآمد متناسب با اپراتورهای داخلی بوده و علاوه بر این می‌بایست از لحاظ نرم افزاری و پشتیبانی سرور در وضعیت مطلوب و امنی باشد.

بهترین ردیاب جیبی

برخی از مهمترین کاربردهای ردیاب جیبی :

ردیاب جیبی راهکاری فراهم آورده تا افرادی مثل سالمندان که از بیماری‌هایی مثل آلزایمر یا پارکینسون که در آن از فراموشی و اختلالات رفتاری رنج می‌برند در حیطه امن قرار بگیرند. در جامعه کنونی بیماری‌هایی وجود دارد که در آن اگرچه افراد بیمار کاملاً عادی به نظر می‌رسند اما از بهره هوشی کمی بهره می‌برند و یا ممکن است دچار فراموشی شوند، بیماری سندروم داون نمونه ای از این بیماری ها می باشد. در واقع بین فراموشی و ردیابی، پارکینسون و ردیابی و آلزایمر و ردیابی ارتباط نزدیکی وجود دارد چرا که با وجود اختلالات روانی و رفتاری حتماً نیاز به کنترل بیشتر افراد وجود دارد و این کنترل براحتی با استفاده از یک ردیاب شخصی از نوع ردیاب جیبی انجام پذیر است. برای اینکار کافی است ردیاب را در جیب لباس این افراد قرار داده و یا از طریق یک بند آویز ردیاب را مثل یک گردنبند به گردنشان انداخته تا همه جا با خود همراه داشته باشند. تا زمانی که افراد مذکور ردیاب را همراه خود داشته باشند می توان به صورت  ردیابی آنلاین و در لحظه از موقعیت مکانی این افراد مطلع شد. قابلیت های این مدل ردیاب شخصی فقط محدود به مشاهده موقعیت مکانی نبوده  و با تعیین کردن محدوده جغرافیایی (GEO-FENCE) مجاز و ایمن برای این افراد به محض خارج شدن از آن محدوده به سرپرست این افراد از طریق پیامک و یا تماس تلفنی اطلاع داده شده و پیش از آنکه خدای ناکرده اتفاقی برای این عزیزان رُخ دهد از وقوع آن جلوگیری نمود.

ردیاب جیبی و سندروم داون

نحوه عملکرد ردیاب جیبی چگونه است؟

  • این ردیاب اطلاعات موقعیت مکانی GPS را از چندین ماهواره دریافت کرده و یا با سه بعدی سازی سیگنال‌های مختلف Wi-Fi از طریق Wi-Fi Touch گوگل موقعیت مکانی را تشخیص می‌دهد.
  • ردیاب جیبی موقعیت مکانی GPS را اغلب هر ۶۰ ثانیه یکبار ارسال می کند البته این تنظیمات کاملاً قابل شخصی سازی است.
  • کاربر با استفاده از تلفن همراه، تپلت یا رایانه رومیزی می تواند اطلاعات مخابره شده را دریافت نماید.
  • کاربر با استفاده از سامانه ردیابی رادشید می تواند محدوده های جغرافیایی مورد نظر را تعریف و گزارشات ورود و خروج به این نواحی را مشاهده نماید.
  • هنگامی که ردیاب جیبی به داخل یا خارج از منطقه تعریف شده می‌رود، هشداری از طریق ایمیل و یا پیامک به مشتری ارسال می‌گردد.
۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *