قیمت ردیاب

ردیاب جیبی

ردیاب جیبی وسیله‌ای است بسیار کوچک با وزن کم و قابلیت بالا برای ردیابی اشخاص و یا وسایل شخصی مثل ردیابی کیف پول،ردیابی چمدان،ردیابی کوله پشتی و…

ردیاب جیبی

ردیاب جیبی


ردیاب جیبی
ردیاب جیبی چگونه کار میکند؟

بهترین ردیاب جیبی ردیابی است که بتواند با جثه کوچک خود بهترین عملکرد را در ارسال نقطه داشته باشد و در عین حال بتواند دقت ارسال نقطه را حفظ کند.این مهم نیازمند طراحی دقیق و کارآمد متناسب با اپراتورهای داخلی است مضافاً بر اینکه می‌بایست از لحاظ نرم افزاری و پشتیبانی سرور در وضعیت مطلوب و امنی باشد.

ردیاب جیبی

ردیاب جیبیردیاب جیبی راهکاری فراهم آورده تا افرادی مثل سالمندان که از بیماری‌هایی مثل آلزایمر یا پارکینسون و نظیر آن که در آن فراموشی و اختلالات رفتاری وجود دارد رنج می‌برند در حیطه امن قرار بگیرند.در جامعه کنونی بیماری‌هایی وجود دارد که علی الظاهر فرد بیمار کاملا عادی به نظر می‌رسد اما از بهره هوشی کمی بهره می‌برند و یا ممکن است دچار فراموشی شوند، بیماری‌هایی نظیر سندروم داون نیز در این دسته بندی قرار میگیرد.در واقع بین فراموشی و ردیابی، پارکینسون و ردیابی و آلزایمر و ردیابی ارتباط نزدیکی وجود دارد چرا که با وجود اختلالات روانی و رفتاری حتماً نیاز به کنترل بیشتر افراد وجود دارد.

ردیاب جیبی

ردیاب جیبیالبته یکی از راه‌‌های جلوگیری از آلزایمر رانندگی است که بهتر است برای جلوگیری از گم شدن همراه راننده باشید و یا از ردیاب خودرو استفاده کنید.

ردیاب جیبی چیست

ردیاب جیبی

ردیاب جیبی چگونه کار می‌کند ؟

1
2
3
4
5
6
ردیاب جیبی_POCKET TRACKER
1

1

  • ردیاب جیبی اطلاعات موقعیت مکانی GPS را از چندین ماهواره دریافت کرده و یا با سه بعدی سازی سیگنال‌های مختلف Wi-Fi از طریق Wi-Fi Touch گوگل موقعیت مکانی را تشخیص می‌دهد.

  • ردیاب جیبی موقعیت مکانی GPS را اغلب هر 60 ثانیه یکبار از طریق ردیاب خودرو و هر 10 ثانیه یکبار از طریق شبکه تلفن همراه ارسال می کند.

  • ورود مشتری به حساب امن با استفاده از تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه رومیزی

  • مشتری می تواند تمام اطلاعات خروجی از یک ردیاب جیبی را از طریق سامانۀ ردیابی مدیریت کند.

  • هنگامی که ردیاب جیبی به داخل یا خارج از منطقۀ تعریف شده می‌رود، هشداری از طریق ایمیل و یا پیامک به مشتری ارسال می‌گردد.

راهنمای خرید ردیاب:

خرید ردیاب جیبی بسیار آسان است.برای مشاوره قبل از خرید و اطلاع از قیمت ردیاب جیبی این لینک را لمس کنید.ردیاب جیبی در دستۀ ردیاب‌های شخصی کوچک یا ردیاب‌های بسیار کوچک مخفی قرار می‌گیرد.
این دستگاه وسیله ای بسیار مناسب و کارآمد برای حفاظت و کنترل افراد است که قابلیت‌های آن امکان شخصی سازی و ارتقا را دارد.
شما برای حفظ سرمایه های گران بهای خود نیاز به محافظت دارید، گاهی بصورت مستقیم و گاهی نیز به صورت غیر مستقیم، پس برای حفاظت نیاز به ابزار مناسب دارید.

پس از خرید ردیاب شما به سرورهای امنی نیاز دارید تا اطلاعتان شما بر روی آن ذخیره شود.سرورهای رادشید در عین ایجاد امنیت، سرعت بالایی دارند که توانسته‌ مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ نماید.برای بررسی مشتریان ما و مجوزهای ما این لینک را لمس کنید.

لینک کوتاه: https://www.Radshid.com/?p=8431

ردیاب جیبی

ردیاب جیبی

ارتباط با واحد بازرگانی