نکاتی برای انتخاب بهترین دزدگیر خودرو

نکاتی برای انتخاب بهترین دزدگیر خودرو

دزدگیر خودرو از قدیمی ترین و شناخته شده ترین سیستم های امنیتی خودرو است که اهمیت استفاده از آن بر کسی پوشیده نیست. در این مقاله به بررسی دزدگیر خودرو نقش آن در ایمنی ماشین پرداختیم همچنین به بهترین مارک‌های دزدگیر خودرو در بازار ایران اشاره کرده ایم.

بررسی ساز و کار و کاربردهای RFID و NFC

بسیاری از افراد RFID و NFC را به‌عنوان برچسب‌هایی برای شناسایی اطلاعات هویتی و موقعیتی اشیا را می‌شناسند. NFC و RFID به عنوان فناوری‌ای که انقلابی در مدیریت انبارداری به وجود اورده است در نرم افزار و سخت افزارهای کاربردی به منظور ردیابی و احراز هویت به کار می‌رود.

ماژول ها و نرم افزارهای مدیریت ناوگان

ماژول‌ها به‌عنوان سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نقش قابل توجهی در بهینه‌سازی مدیریت ناوگان حمل و نقل ایفا می‌کنند. در این مقاله به بررسی چهار ماژول مهم در مدیریت ناوگان و کاربردهای آن‌ها می‌پردازیم.

دستگاه شنود چیست آن را از کجا تهیه کنیم؟

در این مقاله در ابتدا شما با تعریف اصطلاح “شنود” و قوانین کیفری مرتبط با آن آشنا شده، در ادامه انواع دستگاه های شنود و راه های شناسایی و پیدا کردن دستگاه شنود در اماکن را خواهید آموخت و در نهایت با ردیاب هایی که قابلیت شنود دارند آشنا و می توانید مستقیماَ آن ها را خریداری نمایید.

Global Navigation Satellite System چیست؟

global navigation satellite system ) GNSS)

همانطور که در سوالات پیشین سعی شد در مورد GPS و سیستم موقعیت یاب جهانی توضیح داده شد , در آن توضیحات ذکر شده است:

GPS غالبا به مجموعه ماهواره های موقعیت یابی  که توسط آمریکا پیاده سازی گردیده …

نرم افزار سرویس نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM)

در این مقاله به بررسی اهمیت سرویس نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه در بخش های صنعتی و مقایسه آن با تعمیرات واکنشی پرداخته‌ایم. در ادامه از تاثیر آن در افزایش بهره وری سازمان و کاهش هزینه های سنگین خرید و تعمیرات قطعه نیز صحبت کرده ایم.