مقالات حوزه ردیاب خودرو و ردیاب افراد

راهنما خرید تبلت صنعتی و لزوم استفاده از آن

0 دیدگاه

ما مفتخریم تا به عنوان شرکت دانش‌بنیان با نام تجاری رادشید، محصولی بی‌نظیر و با ویژگی‌های استثنایی به شما معرفی کنیم. تبلت‌های صنعتی رادشید، با طراحی منحصربه‌فرد و قابلیت‌های بی‌نظیر خود، ابزاری قدرتمند برای نیازهای صنعتی شماست.

طرح تخصیص سوخت بر مبنای کارکرد ماشین آلات سنگین دیزلی حوزه راهسازی

0 دیدگاه

طرح تخصیص سوخت بر اساس کارکرد ماشین‌آلات دیزلی مصرف‌کنندگان عمده، طرح جدیدی است که از سال 1401 از استان ایلام به مرحله اجرا درآمده است. این طرح در راستای متناسب‌سازی سوخت دریافتی بر اساس نیاز واقعی و جلوگیری از قاچاق سوخت و هدر رفت آن است.

راهنما خرید بهترین ردیاب خودرو

0 دیدگاه

اگر به دنبال خرید یک ردیاب خودرو مناسب هستید که هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد و هم قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای داشته باشد حتماً توصیه می‌کنیم به نکات ذکرشده در این مقاله دقت نمایید تا بتوانید بهترین ردیاب خودرو مناسب خود را با آگاهی خریداری نمایید.

حضور رادشید در عرصه‌های اجتماعی و نمایشگاه‌ها

0 دیدگاه

شرکت دانش‌بنیان رادشید در طی بیش از یک دهه فعالیت‌های خود در عرصه‌های مختلف اجتماعی حضور فعال داشته است که می‌توانید در این مطلب گزارشی تصویری از این رویدادها را مشاهده بفرمایید.

راهنما جامع خرید ردیاب شخصی بدون نصب

0 دیدگاه

با مطالعه این مقاله ظرف مدت چند دقیقه شما به یک متخصص انتخاب و خرید ردیاب‌های شخصی تبدیل می‌شوید و نه‌تنها قادر خواهید بود در زمان خرید برای خود بهترین نمونه را شناسایی و خرید نمایید بلکه حتی در قالب مشاور خرید می‌توانید به دوستان و افراد نیازمند به راهنمایی مشورت دهید.

ردیاب همراه مسافر و مزایای آن در سفر

0 دیدگاه

به‌طور کل پیشگیری همیشه بهتر از درمان است و همیشه با دوراندیشی می‌توان از بروز دردسر و سردرگمی در زمان حادثه جلوگیری نمود، در همین راستا در این مقاله به بررسی مشکلات مسافران در سفرهای داخلی و نیز پیشامدهای احتمالی برای گردشگران خارجی می‌پردازیم و برای این مشکلات احتمالی، راه‌حلی منطقی ارائه می‌دهیم.

از چه شرکتی دستگاه سیپاد بخریم ؟

0 دیدگاه

با اجرایی شدن طرح سیپاد و الزام سازمان ها و اشخاص به نصب دستگاه سیپاد، سازمان سیپاد در راستای شفاف سازی عملکرد شرکت های تولید کننده سیپاد و ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها و کمک به تصمیم گیری و انتخاب بهترین گزینه از بین گزینه های موجود توسط مالکان ناوگان حمل و نقل در خرید دستگاه سیپ---

دستگاه سیپاد

2 دیدگاه

" «طرح ملی تجهیز ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری و حومه‌ای به سامانه جامع پیمایش» با تمرکز بر هدفمندسازی تخصیص یارانه‌های حاکمیتی به بخش حمل‌و‌نقل درون شهری و حومه‌ای، نگاهی ویژه به توسعه زیرساخت‌های هوشمند ناوگان شهری داشته که در نهایت علاوه بر ارتقای توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بخش حمل‌و‌نقل درون شهری، گ---

سامانه جی پی اس (Gps) چیست؟

4 دیدگاه

در این مقاله ما به تعریف سامانه موقعیت‌یابی جی پی اس GPS و کاربردهای آن برای مقاصد نظامی و غیرنظامی پرداخته و چکیده‌ای از تاریخچه پیدایش این صنعت و ابداع بشری را عنوان می‌کنیم.

ردیاب دانش آموزی چیست؟

6 دیدگاه

ردیاب دانش‌آموزی یا جی‌پی‌اس کودک یک قطعه بسیار کوچک است که با قرار دادن در کیف مدرسه و یا در جیب لباس فرزندان، والدین به‌راحتی قادر خواهند بود از مسیر رفت‌وآمد فرزندان خود مطلع شده و از طریق تلفن همراه خود لحظه‌به‌لحظه موقعیت و وضعیت سلامت فرزند خود را چک کرده و دیگر نگران دیر رسیدن و یا وقوع ات---