از چه شرکتی دستگاه سیپاد بخریم ؟

با اجرایی شدن طرح سیپاد و الزام سازمان ها و اشخاص به نصب دستگاه سیپاد، سازمان سیپاد در راستای شفاف سازی عملکرد شرکت های تولید کننده سیپاد و ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها و کمک به تصمیم گیری و انتخاب بهترین گزینه از بین گزینه های موجود توسط مالکان ناوگان حمل و نقل در خرید دستگاه سیپ---

۲۹ فروردین ۱۴۰۱
جی پی اس (Gps) چیست؟

در این مقاله ما به تعریف سامانه موقعیت یابی جی پی اس GPS و کاربردهای آن برای مقاصد نظامی و غیر نظامی پرداخته و چکیده ای از تاریخچه پیدایش این صنعت و ابداع بشری را عنوان می کنیم.

۹ شهریور ۱۴۰۰
ردیاب دانش آموزی

ردیاب دانش آموزی یا جی پی اس کودک یک قطعه بسیار کوچک است که با قرار دادن در کیف مدرسه و یا در جیب لباس فرزندان، والدین براحتی قادر خواهند بود از مسیر رفت و آمد فرزندان خود مطلع شده و از طریق تلفن همراه خود لحظه به لحظه موقعیت و وضعیت سلامت فرزند خود را چک کرده و دیگر نگران دیر رسیدن و یا وقوع اتف---

۲۰ مرداد ۱۴۰۰
ردیاب جیبی

ردیاب جیبی وسیله‌ای است بسیار کوچک برای کنترل و ردیابی افرادی بویژه بیمارانی که دچار اختلالات رفتاری و فراموشی هستند نظیر سندروم داون، آلزایمر و پارکینسون

۱۹ مرداد ۱۴۰۰
ردیاب کودک

در این مقاله چالش های اساسی که خانواده ها برای مراقبت و نگهداری فرزندان با آن درگیر هستند و نقش اساسی که ردیاب کودک در حل این مشکلات ایفا می کند را مورد بررسی قرار داده و در انتها به سوالات پر تکرار والدین در مورد ردیاب کودک پاسخ می دهیم.

۱۸ مرداد ۱۴۰۰
هر آنچه در مورد پروژه ملی سیپاد و خرید دستگاه سیپاد باید بدانید

با مطالعه این مقاله شما از جزئیات پروژه ملی سیپاد و چگونگی ثبت نام در این طرح ملی برای دریافت سهمیه سوخت گازوئیل و همچنین قیمتی که بابت دستگاه سیپاد باید بپردازید، مطلع می شوید.

۱۳ مرداد ۱۴۰۰
هر آنچه در مورد ردیاب خودرو باید بدانید

ردیاب خودرو یک قطعه سخت افزاری کوچک است که در موارد استفاده شخصی می توان به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از سرقت خودرو و یا پیگیری و اقدام سریع در زمان سرقت خودرو استفاده نمود و در موارد سازمانی به عنوان پایه و اساس سیستم مدیریت ناوگان جهت نظارت دقیق بر عملکرد سیستم و بهبود بهره وری سازمان استفاده---

۱۰ مرداد ۱۴۰۰
تفاوت ردیاب و رهیاب چیست؟

با توجه به ترند شدن واژه های ردیاب و رهیاب برای بسیاری از افراد این سوال مطرح می شود که آیا رهیاب همان ردیاب است یا مفهومی متفاوت از آن دارد؟ ما در این مقاله به این سوال پاسخ داده و برای درک بهتر مخاطبین عزیز مهمترین تفاوت هایی که این دو دستگاه باهم دارند را بررسی می نماییم.

۹ مرداد ۱۴۰۰
مسیریاب چیست؟

در این مقاله با تعریف مسیریاب و دسته بندی مسیریاب های موجود در بازار آشنا شده و با توجه به معرفی بهترین نمونه های هریک از دسته ها قادر خواهید بود منطقی ترین و بهترین تصمیم در مورد انتخاب محصول مورد نظر خود را اتخاذ نمایید.

۶ مرداد ۱۴۰۰
ردیاب آنلاین و ردیاب آفلاین

در این مقاله شما با ردیاب آنلاین و ردیاب آفلاین و نحوه عملکرد آنها آشنا شده و بر اساس مقایسه صورت گرفته از این دو ردیاب و اطلاع از تفاوت های آنها براحتی می توانید تصمیم بگیرید که کدام دسته ردیاب برای شما و یا سازمانتان مناسب است.

۵ مرداد ۱۴۰۰