سامانه مدیریت ناوگان رادشید یا به اصطلاح عامیانه سامانه ردیابی رادشید یک پنل مدیریتی بر بستر وب می باشد و متشکل از مجموعه ای از پیشرفته ترین تکنولوژی های دنیای فناوری و ارتباطات امروز در قالب یک سیستم شگفت انگیز مدیریت ناوگان می باشد .

امکان مشاهده موقعیت و مسیر حرکتی انواع وسایل نقلیه  در محل کار، منزل و هر مکان دیگر ساده ترین و کمترین اطلاعاتی است که از خیل وسیع گزارشات دریافتی توسط این سامانه در اختیارتان قرار می گیرد.

برخلاف تکنولوژی های پیشرفته  بکار برده شده در ساختار این پنل ردیابی، طراحی و رابط کاربری این سامانه تحت وب به گونه ای می باشد که افراد با هر سطح از توانایی به راحتی می توانند با آن کار نمایند. این بدان معناست که اگر شما یک کاربر عادی با تنها یک خودرو باشید و تنها نیازتان از کار با این سامانه دریافت گزارشات معمول و روتین مسیر و سرعت باشد و یا اینکه شما مدیر و یا مسئول ناوگان حمل و نقل یک سازمان بزرگ با بیش از ده ها یا صدها خودرو تحت نظارت خود باشید که به مانیتورینگ دقیقی از وضعیت تک تک خودروهای ناوگانتان  نیاز داشته باشید براحتی می توانید نیازهای خود را با تنظیم گزارشات هدفمند از طریق این سامانه دریافت نمایید.

گزارش ساز

نمونه گزارش سامانه ردیابی رادشید بخش وضعیت نقاط ارسالی

 

یکی از قابلیت های خاص سامانه ردیابی رادشید برای افراد و سازمان ها، قابلیت دریافت گزارشات هدفمند برحسب نیازهای شخصی و سازمانی می باشد. در واقع با دارا بودن چنین قابلیتی می توان یکسری تنظیمات و  پارامترهای دلخواه نظیر یک بازه زمانی خاص، انتخاب خودروهای دلخواه و مشخصات خاص خودروها اتخاذ نمود و گزارشات مربوط به این تنظیمات را از قسمت گزارشات دریافت کرد..

گزارش جامع

نمونه گزارش جامع در بخش سامانه ردیابی رادشید

گزارش جامع یکی از گزارشات دریافتی سامانه ردیابی رادشید می باشد که همانگونه که از نام آن پیداست گزارشی کامل از وضعیت خودرو با ارائه اطلاعات دقیقی از مدت زمان روشن بودن خودرو، مدت زمان توقف خودرو، میزان جابجایی بر حسب کیلومتر، میزان حداکثر سرعت، میزان مصرف سوخت و موارد دیگری از این قبیل می باشد. لازم به ذکر است این گزارشات کمک شایانی به بررسی هرچه بهتر وضعیت خودروهای ناوگان یا حتی خودرو شخصی می کند.

گزارش نبض ناوگان

نمونه گزارش نبض ناوگان از سامانه ردیابی رادشید

یکی دیگر از منحصر به فردترین گزارشات سامانه ردیابی رادشید ، گزارش نبض ناوگان است. همانگونه که چک کردن نبض انسان ها اولین گام در تشخیص سلامت جسمانی افراد می باشد، این گزارش نیز با اطلاعاتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، در واقع وضعیت سلامت و به روز بودن ردیاب های نصب شده بر ناوگان حمل و نقل یا خودرو افراد را به آنها اعلام می کند. به عنوان نمونه در این گزارش شما می توانید از وضعیت به روز بودن و سلامتی ردیاب خود و هشدارهای احتمالی نظیر بکسل شدن دستگاه، دزدگیر، قطع شدن از باطری خودرو و … اطلاعات بدست آورید. از دیگر پارامترهای ارائه شده در این گزارش که تاثیر بسزایی در مدیریت کامل خودرو و ناوگان حمل و نقل دارند، می توان به مشخصات خودرو و راننده و همچنین آخرین وضعیت باطری خودرو، محل فعلی خودرو به همراه آدرس فارسی اشاره نمود.