سامانه مدیریت ناوگان رادشید یا به‌اصطلاح عامیانه سامانه ردیابی رادشید یک پنل مدیریتی بر بستر وب هست و متشکل از مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های دنیای فناوری و ارتباطات امروز در قالب یک سیستم شگفت‌انگیز مدیریت ناوگان هست.

امکان مشاهده موقعیت و مسیر حرکتی انواع وسایل نقلیه  در محل کار، منزل و هر مکان دیگر ساده‌ترین و کمترین اطلاعاتی است که از خیل وسیع گزارش‌های دریافتی توسط این سامانه در اختیارتان قرار می‌گیرد.

برخلاف تکنولوژی‌های پیشرفته  بکار برده شده در ساختار این پنل ردیابی، طراحی و رابط کاربری این سامانه تحت وب به‌گونه‌ای هست که افراد با هر سطح از توانایی به‌راحتی می‌توانند با آن کارنمایند.

این بدان معناست که اگر شما یک کاربر عادی با تنها یک خودرو باشید و تنها نیازتان از کار با این سامانه دریافت گزارش‌های معمول و روتین مسیر و سرعت باشد و یا اینکه شما مدیر و یا مسئول ناوگان حمل‌ونقل یک سازمان بزرگ با بیش از ده‌ها یا صدها خودرو تحت نظارت خود باشید که به مانیتورینگ دقیقی از وضعیت تک‌تک خودروهای ناوگانتان  نیاز داشته باشید به‌راحتی می‌توانید نیازهای خود را با تنظیم گزارش‌های هدفمند از طریق این سامانه دریافت نمایید.

گزارش ساز

نمونه گزارش سامانه ردیابی رادشید بخش وضعیت نقاط ارسالی

یکی از قابلیت‌های خاص سامانه ردیابی رادشید برای افراد و سازمان‌ها، قابلیت دریافت گزارش‌های هدفمند برحسب نیازهای شخصی و سازمانی هست.

درواقع با دارا بودن چنین قابلیتی می‌توان یکسری تنظیمات و  پارامترهای دلخواه نظیر یک بازه زمانی خاص، انتخاب خودروهای دلخواه و مشخصات خاص خودروها اتخاذ نمود و گزارش‌های مربوط به این تنظیمات را از قسمت گزارش‌های دریافت کرد…

گزارش جامع

نمونه گزارش جامع در بخش سامانه ردیابی رادشید

گزارش جامع یکی از گزارش‌های دریافتی سامانه ردیابی رادشید هست که همان‌گونه که از نام آن پیداست گزارشی کامل از وضعیت خودرو با ارائه اطلاعات دقیقی از مدت‌زمان روشن بودن خودرو، مدت‌زمان توقف خودرو، میزان جابجایی برحسب کیلومتر، میزان حداکثر سرعت، میزان مصرف سوخت و موارد دیگری از این قبیل هست.

لازم به ذکر است این گزارش‌های کمک شایانی به بررسی هرچه بهتر وضعیت خودروهای ناوگان یا حتی خودرو شخصی می‌کند.

گزارش نبض ناوگان

نمونه گزارش نبض ناوگان از سامانه ردیابی رادشید

یکی دیگر از منحصربه‌فردترین گزارش‌های سامانه ردیابی رادشید، گزارش نبض ناوگان است. همان‌گونه که چک کردن نبض انسان‌ها اولین گام در تشخیص سلامت جسمانی افراد هست، این گزارش نیز با اطلاعاتی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، درواقع وضعیت سلامت و به‌روز بودن ردیاب‌های نصب‌شده بر ناوگان حمل‌ونقل یا خودرو افراد را به آن‌ها اعلام می‌کند.

به‌عنوان نمونه در این گزارش شما می‌توانید از وضعیت به‌روز بودن و سلامتی ردیاب خود و هشدارهای احتمالی نظیر به کسل شدن دستگاه، دزدگیر، قطع شدن از باطری خودرو و … اطلاعات به دست آورید.

از دیگر پارامترهای ارائه‌شده در این گزارش که تأثیر بسزایی در مدیریت کامل خودرو و ناوگان حمل‌ونقل دارند، می‌توان به مشخصات خودرو و راننده و همچنین آخرین وضعیت باطری خودرو، محل فعلی خودرو به همراه آدرس فارسی اشاره نمود.