حضور رادشید در نمایشگاه IPAS 2015

حضور رادشید در نمایشگاه IPAS 2015

  • 1631
  • 0
  • ا1 دقیقه

امسال نیز به مانند سالهای قبل رادشید افتخار شرکت در نمایشگاه IPAS را دارد.

نمایشگاه پلیس یا ایپاس (به انگلیسی : IPAS) ، یک نمایشگاه بین المللی است که تا کنون ۹ دوره از آن در خلال تابستان توسط یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران برگزار شده است.

مهمترین نمایشگاه پلیس هر ساله در استان تهران برگزار می‌گردد. هماهنگ کننده و برگزار کنندهٔ این نمایشگاهها شرکت ناجی پاس، وابسته به بنیاد تعاون نیروی انتظامی ایران است. این شرکت در سال ۱۳۸۷ به عنوان برترین برگزار کننده نمایشگاه بین‌المللی از سوی نمایشگاه تهران انتخاب گردید.

محصولات عرضه شده در نمایشگاه IPAS دارای محصولاتی نظیر: جنگ افزارهای سبک و سنگین، تجهیزات کنترل ترافیک، تجهیزات امنیتی، تجهیزات حفاظت فیزیکی، وسایل نقلیه متحرک با مصرف امنیتی و امدادی ، ردیاب و…

بیشترین بازدید از سوی مدیران حراست نهادهای مهم دولتی و وابسته به دولت صورت می‌پذیرد و هر ساله شخص فرمانده کل نیروی انتظامی ایران به همراه هیئت از سران نیروی انتظامی ایران و کشورهای همسایه ایران، این نمایشگاه را افتتاح می‌نمایند.

رادشید به عنوان برند مطرح در زمینه تولید ردیاب خودرو و ایمنی خودرو در ایران, افتخار حضور سالیانه در نمایشگاه های مطرح ایران را دارد. و از شما همراه عزیز محصولات رادشید جهت حضور در نمایشگاه امسال دعوت به عمل می آورد.

در صورتیکه همکاران نیاز به دعوت نامه رسمی دارند با تماس با واحد بازرگانی رادشید می توانند این دعوت نامه رسمی را دریافت نمایند.

ممکن است علاقه مند باشید!  GPS خودرو و 10 صنعتی که بیشترین درآمد را از آن داشته‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ