هند هلد صنعتی رادشید مدل RQ66

PDA یا همان دستیار دیجیتال شخصی که درواقع مخفف عبارت PERSONAL Digital Assistant است، گجت‌های قابل‌حمل و کوچک، با دارا بودن سیستم‌عامل، صفحات لمسی و قابلیت‌هایی از قبیل بارکد اسکنر یک‌بعدی و دوبعدی، قرائت‌گر RFID و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم GSM و GPS هستند.

چرا باید از هند هلد صنعتی استفاده نمود؟

در حال حاضر نرم‌افزارهای متعددی وجود دارند که در سیستم خود قابلیت‌هایی ازجمله نمونه‌برداری، ارتباطات شبکه‌ای، بایگانی، قابلیت ارتباط IOT  و بسیاری قابلیت‌های دیگر را دارا هستند.

ولی به دلیل عدم وجود سخت‌افزار کامل و کاربردی که بتوان این قابلیت‌ها را بر روی آن اجرا نمود، سازمان‌ها نمی‌توانند از چنین قابلیت‌هایی استفاده کنند.

هند هلد صنعتی رادشید یکی از این سخت‌افزارهای مطرح‌شده در فوق هستند که در صورت انطباق باقابلیت‌های نرم‌افزاری مدنظر شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند پاسخگوی بسیاری از نیازهای درون‌سازمانی بوده و به دلیل کارایی و دقت بالایی که دارد سبب کاهش هزینه‌های سازمان ازلحاظ مالی و زمانی می‌گردد.

قابلیت‌های هند هلد صنعتی رادشید مدل RQ66

هندهلدصنعتی مدل RQ66 یکی از باکیفیت‌ترین نمونه‌های ارائه‌شده به مشتریان ما است که می‌توان به پروژه موفق سیستم لاگ‌شیت نیروگاه سیکل ترکیبی مپنا اشاره کرد که پروژه با بالاترین کیفیت و رضایت مشتری در حال اجراست.

این محصول با پردازنده اسنپ دراگون ۸ هسته‌ای، رم GB4 و اندروید ۹ قابلیت هندل کردن نرم‌افزارهای نظارتی و حتی تحلیلی را دارا است.

مورد دیگری که می‌توان درباره این محصول اشاره کرد تنوع اکسسوری‌هایی هستند که می‌توان در پروژه از آن‌ها استفاده کرد مانند داکت رومیزی، داکت خودرویی، تسمه نگهدارنده، سوئیچ تفنگی و…

اجرا کردن پروژه‌ها گاهاً در ابتدا به دلیل محدودیت‌های سخت‌افزاری بسیار غیرمعمول به نظر می‌رسند.

ولی اگر محصولات دارای لوازم جانبی متناسب باشند باعث می‌گردد که مدیر پروژه با دست بازتری طراحی پروژه را انجام دهد.

در این مورد خاص محصول RQ66 دارای اکسسوری‌هایی است که می‌توان در عملیات‌ها و پروژه‌ها میزان آسیب دیدن را به حداقل رساند و همچنین استفاده از این محصول را مفیدتر و کاربردی‌تر کرد.

در خصوص مجوزات صنعتی نیز مانند دیگر محصولات شرکت دارای تمامی قابلیت‌های موردنیاز صنعتی است.

نحوه کار با دستگاه PDA رادشید مدل RQ66:

راهنما تصویر کلیدهای هندهلد صنعتی 6 اینچ مدل RQ66