PDA صنعتی رادشید مدل RT50

PDA یا همان دستیار دیجیتال شخصی که درواقع مخفف عبارت PERSONAL Digital Assistant است گجت‌های قابل‌حمل و کوچک، با دارا بودن سیستم‌عامل و صفحات لمسی و قابلیت‌هایی از قبیل اسکنر بارکد یک‌بعدی و دوبعدی، قرائت RFID و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم GSM و GPS هستند.

چرا باید از PDA صنعتی رادشید مدل RT50 استفاده نمود؟

در حال حاضر نرم‌افزارهای متعددی وجود دارند که در سیستم خود قابلیت‌هایی ازجمله نمونه‌برداری، ارتباطات شبکه‌ای، بایگانی، قابلیت ارتباط IOT  و بسیاری قابلیت‌های دیگر را دارا هستند ولی به دلیل عدم وجود سخت‌افزار کامل و کاربردی که بتوان این قابلیت‌ها را بر روی آن اجرا نمود، سازمان‌ها نمی‌توانند از چنین قابلیت‌هایی استفاده کنند.

PDA صنعتی رادشید مدل RT50 یکی از این سخت‌افزارهای مطرح‌شده در فوق است که در صورت انطباق باقابلیت‌های نرم‌افزاری مدنظر شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند پاسخگوی بسیاری از نیازهای درون‌سازمانی بوده و به دلیل کارایی و دقت بالایی که دارد سبب کاهش هزینه‌های سازمان ازلحاظ مالی و زمانی می‌گردد.

قابلیت‌های PDA صنعتی رادشید مدل RT50

PDA صنعتی رادشید مدل RT50 با دارا بودن رم ۴ و پردازشگر هشت هسته‌ای  ۲.0GHz و اندروید ۱۱ می‌تواند به‌راحتی نیازهای شما را پاسخگو است.

یکی از استفاده‌های پرکاربرد این PDA صنعتی در سیستم‌های نمونه‌برداری و لاگ‌شیت است.

این سیستم‌ها عموماً برای صنایع پرخطر و مواردی است که نیاز به نمونه‌گیری مستمر دارند تا بتوان با داشتن سوابق ماشین‌آلات و تحلیل آن‌ها از وقوع حوادث و یا ضررها جلوگیری کنند.

پی دی ای صنعتی RT50 به دلیل داشتن پردازنده قوی و همچنین ابعاد مناسب جهت حمل یکی از بهترین انتخاب‌ها برای این مدل سیستم‌ها هستند.

همچنین به دلیل دوربین قوی می‌توان از موارد محیطی عکس‌برداری کرده و به گزارش‌ها افزود.

در سیستم‌های مشابه دلیل استفاده از هند هلدهای صنعتی علاوه بر قدرت پردازش و… قابلیت‌های ارتباطی مانند ارتباط با تگ‌های NFC، بارکد اسکنرهای یک‌بعدی و دوبعدی، RFID و راه‌های ارتباطی دیگری که عموماً در صنایع استفاده می‌گردد.

علاوه بر موارد ذکرشده، دارا بودن گواهی‌های صنعتی مانند ضدضربه، ضدآب و گردوغبار، قابلیت تحمل درجه حرارت‌های نامتعارف و … استفاده از این محصول را در محیط‌های صنعتی و شرایط خاص میسر ساخته است.

نحوه کار با دستگاه PDA رادشید مدل RT40:

نحوه‌کار با پی دی ای صنعتی 5 اینچ رادشید