پی دی ای صنعتی رادشید مدل RT40

PDA یا همان دستیار دیجیتال شخصی که درواقع مخفف عبارت PERSONAL Digital Assistant است، گجت‌های قابل‌حمل و کوچک، با دارا بودن سیستم‌عامل، صفحات لمسی و قابلیت‌هایی از قبیل بارکد اسکنر یک‌بعدی و دوبعدی، قرائت‌گر RFID و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم GSM و GPS هستند.

PDA صنعتی مدل RT40 رادشید یکی از مدل‌های هند هلد شرکت رادشید است که به دلیل اندازه کوچک و همچنین دارا بودن صفحه‌کلید، یک نمونه پرکاربرد در صنایع و همچنین انبارداری به‌حساب می‌آید.

چرا باید از هند هلد صنعتی استفاده نمود؟

در حال حاضر نرم‌افزارهای متعددی وجود دارند که در سیستم خود قابلیت‌هایی ازجمله نمونه‌برداری، ارتباطات شبکه‌ای، بایگانی، قابلیت ارتباط IOT  و بسیاری قابلیت‌های دیگر را دارا هستند.

ولی به دلیل عدم وجود سخت‌افزار کامل و کاربردی که بتوان این قابلیت‌ها را بر روی آن اجرا نمود، سازمان‌ها نمی‌توانند از چنین قابلیت‌هایی استفاده کنند.

هند هلد صنعتی رادشید یکی از این سخت‌افزارهای مطرح‌شده در فوق هستند که در صورت انطباق باقابلیت‌های نرم‌افزاری مدنظر شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند پاسخگوی بسیاری از نیازهای درون‌سازمانی بوده و به دلیل کارایی و دقت بالایی که دارد سبب کاهش هزینه‌های سازمان ازلحاظ مالی و زمانی می‌گردد.

قابلیت‌های PDA صنعتی رادشید مدل RT40

پی دی ای صنعتی RT40 رادشید، درواقع یک پکیج کامل از قابلیت‌هایی است که یک سیستم مدیریت کالا به آن نیاز دارد.

ازجمله این قابلیت‌ها می‌توان به مواردی چون راه‌های ارتباطی تا قابلیت‌های نمونه‌برداری، مکان‌یابی و نیز قابلیت‌های تطبیق با شرایط محیطی تا قابلیت‌های شخصی‌سازی اشاره نمود.

این محصول به شما این اجازه را می‌دهد که بتوانید برای پروژه‌های خود فراتر از قبل برنامه‌ریزی کرده و حداکثر بهره‌برداری را داشته باشید.

نحوه کار با دستگاه PDA رادشید مدل RT40:

تصویر کلی پی دی ای صنعتی رادشید مدل RT40