دیتاکالکتور صنعتی رادشید مدل RI62H

PDA یا همان دستیار دیجیتال شخصی که درواقع مخفف عبارت PERSONAL Digital Assistant است، گجت‌های قابل‌حمل و کوچک، با دارا بودن سیستم‌عامل، صفحات لمسی و قابلیت‌هایی از قبیل بارکد اسکنر یک‌بعدی و دوبعدی، قرائت‌گر RFID و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم GSM و GPS هستند.

چرا باید از هند هلد صنعتی استفاده نمود؟

در حال حاضر نرم‌افزارهای متعددی وجود دارند که در سیستم خود قابلیت‌هایی ازجمله نمونه‌برداری، ارتباطات شبکه‌ای، بایگانی، قابلیت ارتباط IOT و بسیاری قابلیت‌های دیگر را دارا هستند ولی به دلیل عدم وجود سخت‌افزار کامل و کاربردی که بتوان این قابلیت‌ها را بر روی آن اجرا نمود، سازمان‌ها نمی‌توانند از چنین قابلیت‌هایی استفاده کنند.

هند هلد صنعتی رادشید یکی از این سخت‌افزارهای مطرح‌شده در فوق است که در صورت انطباق باقابلیت‌های نرم‌افزاری مدنظر شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند پاسخگوی بسیاری از نیازهای درون‌سازمانی بوده و به دلیل کارایی و دقت بالایی که دارد سبب کاهش هزینه‌های سازمان ازلحاظ مالی و زمانی می‌گردد.

قابلیت‌های دیتاکالکتور صنعتی رادشید مدل RI62H

شاید بتوان محصول RI62H را به‌عنوان یک تبلت صنعتی معرفی کرد ولی چه با نام تبلت صنعتی یا PDA صنعتی، این محصول به دلیل کیفیت بالای طراحی و همچنین سیستم‌عامل windows بسیار محبوب بوده و دارای طیف گسترده استفاده است.

در خرید دیتاکالکتورهای صنعتی یکی از دغدغه‌ها سیستم‌عامل نرم‌افزار پروژه است.

شرکت رادشید این نیاز را با ارائه محصولات باقابلیت‌ها و خصوصیات مختلف برطرف کرده است.

عموماً نرم‌افزارهای استفاده‌شده در سیستم‌عامل ویندوز چه ازلحاظ کیفیت و چه ازلحاظ امنیت دارای درجه بالاتری نسبت به نرم‌افزارهای اندرویدی هستند.

شرکت رادشید باقابلیت تأمین PDA های ویندوزی این امکان را به مدیران پروژه می‌دهد تا بدون محدودیت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تنها به کیفیت محصولات توجه کنند.

این محصول نیز مانند تمامی محصولات مشابهی که توسط شرکت رادشید ارائه می‌گردد دارای تمامی مشخصه‌های صنعتی است و برای استفاده در شرایط صنعتی طراحی گردیده است.

نحوه کار با دستگاه PDA صنعتی رادشید مدل RI62H:

راهنما تصویر کلیدهای هندهلد صنعتی 6 اینچ مدل RQ66