شیوه‌های ارسال سفارش در شرکت رادشید:

با رونق گرفتن بازار خرید اینترنتی، یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران اینترنتی اطلاع و انتخاب روش دریافت کالا و خدماتشان است.

با در نظر گرفتن این موضوع شرکت رادشید جهت آسودگی خاطر مشتریان خود با فراهم نمودن ۴ روش ارسال کالا در سیستم ارسال سفارش‌های خود شرایطی را فراهم آورده است که مشتریان عزیز  قادر خواهند بود بسته به زمان و هزینه مورد قبول خود یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایند.

روش اول: پست سفارشی و پیشتاز( پرداخت هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال کالا )

در این روش، ارسال مرسولات از طریق پست جمهوری اسلامی و به دو طریق پست سفارشی و پیشتاز صورت می‌گیرد، بدین ترتیب با انتخاب این روش شما کالای خود را در یک بازه زمانی ۴ تا ۵ روز کاری دریافت خواهید نمود.

روش دوم: ارسال از طریق کالارسان (پرداخت هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال کالا)

در این روش کالای شما تحویل شرکت کالارسان گردیده و می‌توانید چنانچه ساکن شهر تهران هستید کالای خود را درب منزل یا محل موردنظرتان تحویل بگیرید.

اگر ساکن سایر شهرهای ایران هستید با انتخاب این روش کالای شما به انبارهای شرکت کالارسان در پایانه‌های مسافربری شهرتان تحویل داده خواهد شد و شما باید به‌صورت حضوری برای تحویل کالای موردنظرتان مراجعه نمایید.

نکته قابل‌توجه در مورد زمان و هزینه تحویل کالا:

شما در این روش کالای خود را بین ۲ یا ۳ روز کاری بعد از ارسال سفارش تحویل خواهید گرفت.

هزینه ارسال در این روش بر عهده مشتری است برای مشتریان شهر تهران چنانچه تمایل به دریافت کالا درب منزل داشته باشند هزینه پیک جداگانه از انبار کالارسان تا درب منزل بر اساس تعرفه مصوب خود کالارسان محاسبه و دریافت می‌گردد و از حیطه اختیارات شرکت رادشید خارج است.

روش سوم: ارسال از طریق تیپاکس (پرداخت هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال کالا)

در این روش ارسال مرسولات از طریق تیپاکس صورت می‌گیرد با انتخاب این روش کالای شما به انبارهای تیپاکس در شهرتان تحویل داده خواهد شد و شما باید به‌صورت حضوری برای تحویل کالای موردنظرتان مراجعه بفرمایید.

 نکته قابل‌توجه در مورد زمان تحویل کالا:

شما در این روش کالای خود را چنانچه ساکن شهر تهران باشید ۲۴ ساعت بعد و چنانچه ساکن سایر شهرهای ایران هستید در بازه زمانی ۴۸ ساعته تحویل خواهید گرفت.

هزینه ارسال در این روش نیز بر عهده مشتری است.

روش چهارم: ارسال از طریق پیک موتوری ویژه شهر اصفهان

این روش تنها مختص ساکنین شهر اصفهان است شما در این روش می‌توانید ردیاب موردنظر خود را در روزی که سفارشتان را ثبت نموده‌اید تحویل بگیرید.

در این روش هم شما قبل از ارسال می‌توانید پرداخت خود را از طریق سایت مستقیماً انجام داده و یا مبلغ صورتحساب را از طریق شماره کارت‌های ذکرشده  پرداخت و شماره ارجاع پرداختتان را به واحد فروش یا پشتیبانی اطلاع داده و یا با هماهنگی با واحد فروش مبلغ کالا و هزینه ارسالتان را  درب منزل یا محل موردنظرتان پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است تحویل کالا در روز ثبت سفارش منوط به‌روزهای کاری است. (شرکت در تعطیلات رسمی و جمعه‌ها تعطیل بوده  و امکان ارسال کالا وجود ندارد)