با رونق گرفتن بازار خرید اینترنتی، یکی از دغدغه های اصلی خریداران اینترنتی اطلاع و انتخاب روش دریافت کالا و خدماتشان می باشد، با در نظر گرفتن این موضوع شرکت رادشید جهت آسودگی خاطر مشتریان خود با فراهم نمودن 4 روش ارسال کالا در سیستم ارسال سفارشات خود شرایطی را فراهم آورده است که مشتریان عزیز  قادر خواهند بود بسته به زمان و هزینه مورد قبول خود یکی از روش های زیر را انتخاب نمایند.

روش اول :پست سفارشی و پیشتاز( پرداخت هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال کالا )

در این روش، ارسال مرسولات از طریق پست جمهوری اسلامی و به دو طریق پست سفارشی و پیشتاز صورت می گیرد، بدین ترتیب با انتخاب این روش شما کالای خود را در یک بازه زمانی 4 تا 5 روزکاری دریافت خواهید نمود.

روش دوم : ارسال از طریق کالارسان ( پرداخت هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال کالا )

در این روش کالای شما تحویل شرکت کالارسان گردیده و می توانید چنانچه ساکن شهر تهران هستید کالای خود را درب منزل یا محل مورد نظرتان تحویل بگیرید اما اگر ساکن سایر شهرهای ایران هستید با انتخاب این روش کالای شما به انبار های شرکت کالارسان در پایانه های مسافربری شهرتان تحویل داده خواهد شد و شما باید به صورت حضوری برای تحویل کالای موردنظرتان مراجعه نمایید.

نکته قابل توجه در مورد زمان و هزینه تحویل کالا: شما در این روش کالای خود را بین 2 یا 3 روزکاری بعد از ارسال سفارش تحویل خواهید گرفت. هزینه ارسال در این روش برعهده مشتری می باشد برای مشتریان شهر تهران چنانچه تمایل به دریافت کالا درب منزل داشته باشند هزینه پیک جداگانه از انبار کالارسان تا درب منزل بر اساس تعرفه مصوب خود کالارسان محاسبه و دریافت می گردد و از حیطه اختیارات شرکت رادشید خارج می باشد. .

روش سوم : ارسال از طریق تیپاکس ( پرداخت هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال کالا )

در این روش ارسال مرسولات از طریق تیپاکس صورت می گیرد با انتخاب این روش کالای شما به انبار های تیپاکس در شهرتان تحویل داده خواهد شد و شما باید به صورت حضوری برای تحویل کالای موردنظرتان مراجعه بفرمایید. نکته قابل توجه در مورد زمان تحویل کالا: شما در این روش کالای خود را چنانچه ساکن شهر تهران باشید 24 ساعت بعد و چنانچه ساکن سایر شهرهای ایران می باشید در بازه زمانی 48 ساعته تحویل خواهید گرفت. هزینه ارسال در این روش نیز برعهده مشتری می باشد.

روش چهارم : ارسال از طریق پیک موتوری ویژه شهر اصفهان

این روش تنها مختص ساکنین شهر اصفهان می باشد شما در این روش می توانید ردیاب موردنظر خود را در روزی که سفارشتان را ثبت نموده اید تحویل بگیرید،در این روش هم شما قبل از ارسال می توانید پرداخت خود را از طریق سایت مستقیما انجام داده و یا مبلغ صورتحساب را از طریق شماره کارت های ذکر شده  پرداخت و شماره ارجاع پرداختتان را به واحد فروش یا پشتیبانی اطلاع داده و یا با هماهنگی با واحد فروش مبلغ کالا و هزینه ارسالتان را  درب منزل یا محل موردنظرتان پرداخت نمایید. لازم به ذکر است تحویل کالا در روز ثبت سفارش منوط به روزهای کاری می باشد (شرکت در تعطیلات رسمی و جمعه ها تعطیل می باشد و امکان ارسال کالا وجود ندارد)