اعلام رضایت مدیر امدادخودرو صبانگین نقش جهان از همکاری با رادشید

اعلام رضایت مدیر امدادخودرو صبانگین نقش جهان از رادشید

  • 623
  • 0
  • ا1 دقیقه

اعلام رضایت مدیر امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان از همکاری با رادشید

حسن‌پور، رئیس شرکت تعاونی و امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان بیان کرد

رضایت امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان از محصولات و خدمات رادشید / رشد رادشید در گرو حرکت به سمت آخرین فناوری‌های روز دنیاست.

رئیس شرکت تعاونی و امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان با اعلام رضایت از خدمات مجموعه مهندسی رادشید از زمان نصب تا پشتیبانی گفت: توسعه و رشد مجموعه دانش‌بنیان رادشید در گرو حرکت به سمت آخرین فناوری‌های روز دنیا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و دانش‌بنیان رادشید در ادامه احترام به حقوق مشتریان و انتشار رضایت آن‌ها از محصولات تولیدی این بار به سراغ یکی دیگر از مشتریان خوب و همیشه همراه رادشید به نام مهندس داوود حسن‌پور مدیر شرکت تعاونی و امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان اصفهان رفتیم تا همانند سایر مشتریان، شنونده نظرات و پیشنهاد‌های ایشان جهت نیل به تحقق آرمان‌ها و اهداف رادشید باشیم.

حسن‌پور بابیان اینکه هر شرکتی که محصولی تولید می‌کند و در مقابل آن خدماتی ارائه می‌کند باید از نظرات و پیشنهاد‌های مشتریان جهت رشد و تعالی خود استفاده کند، اظهار داشت:

من از طریق دوستان و همکارانم با محصولات شرکت رادشید جهت هوشمند سازی ناوگان حمل‌ونقل خدماتی صبا نگین آشنا شدم و در ادامه توضیحات شفاف و صادقانه‌ای که مدیر بازرگانی مجموعه رادشید به بنده داد توانست نظر بنده را جهت تهیه و استفاده از محصولات رادشید جلب نماید.

وی با اعلام رضایت از خدمات مجموعه مهندسی رادشید از زمان نصب تا پشتیبانی گفت:

توسعه و رشد مجموعه دانش‌بنیان رادشید در گرو حرکت به سمت آخرین فناوری‌های روز دنیا در همه زمینه‌ها است تا بتواند در مقابل محصولات تولیدشده مشابه شرکت‌های خارجی و داخلی رقابتی کاملاً سالم و آگاهانه داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ