اعلام رضایت مدیر امدادخودرو صبانگین نقش جهان از همکاری با رادشید

اعلام رضایت مدیر امدادخودرو صبانگین نقش جهان از رادشید

  • 800
  • 0
  • ا1 دقیقه

اعلام رضایت مدیر امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان از همکاری با رادشید

حسن‌پور، رئیس شرکت تعاونی و امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان بیان کرد

رضایت امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان از محصولات و خدمات رادشید / رشد رادشید در گرو حرکت به سمت آخرین فناوری‌های روز دنیاست.

رئیس شرکت تعاونی و امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان با اعلام رضایت از خدمات مجموعه مهندسی رادشید از زمان نصب تا پشتیبانی گفت: توسعه و رشد مجموعه دانش‌بنیان رادشید در گرو حرکت به سمت آخرین فناوری‌های روز دنیا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و دانش‌بنیان رادشید در ادامه احترام به حقوق مشتریان و انتشار رضایت آن‌ها از محصولات تولیدی این بار به سراغ یکی دیگر از مشتریان خوب و همیشه همراه رادشید به نام مهندس داوود حسن‌پور مدیر شرکت تعاونی و امداد خودرو صبا نگین نقش‌جهان اصفهان رفتیم تا همانند سایر مشتریان، شنونده نظرات و پیشنهاد‌های ایشان جهت نیل به تحقق آرمان‌ها و اهداف رادشید باشیم.

حسن‌پور بابیان اینکه هر شرکتی که محصولی تولید می‌کند و در مقابل آن خدماتی ارائه می‌کند باید از نظرات و پیشنهاد‌های مشتریان جهت رشد و تعالی خود استفاده کند، اظهار داشت:

من از طریق دوستان و همکارانم با محصولات شرکت رادشید جهت هوشمند سازی ناوگان حمل‌ونقل خدماتی صبا نگین آشنا شدم و در ادامه توضیحات شفاف و صادقانه‌ای که مدیر بازرگانی مجموعه رادشید به بنده داد توانست نظر بنده را جهت تهیه و استفاده از محصولات رادشید جلب نماید.

وی با اعلام رضایت از خدمات مجموعه مهندسی رادشید از زمان نصب تا پشتیبانی گفت:

توسعه و رشد مجموعه دانش‌بنیان رادشید در گرو حرکت به سمت آخرین فناوری‌های روز دنیا در همه زمینه‌ها است تا بتواند در مقابل محصولات تولیدشده مشابه شرکت‌های خارجی و داخلی رقابتی کاملاً سالم و آگاهانه داشته باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ