ردیاب خودرو و موتورسیکلت X0

معرفی ردیاب موتورسیکلت رادشید: از گذشته های دور تا به امروز وسایل نقلیه بسیاری وارد زندگی انسان ها شده اند که برخی با گذشت زمان و عدم کارایی های لازم از از چرخه تولید خارج شده اند و وسایل نقلیه دیگری جای آن‌ها را گرفته اند. در این میان، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها و دوچرخه ها همچنان جز پرطرفدارترین این اقلام بوده که تنها تغییر در چرخه تولید آن‌ها، به روز شدن مدل ها و اضافه شدن آپشن های به روز و کاربردی تر آن‌ها بوده است.

در میان این 3 دسته پرطرفدار ذکر شده، طرفداران موتور سیکلت ها بر این باورند که در بین تمام این وسایل نقلیه داستان موتورسیکلت با بقیه فرق می کند و لذت موتورسواری را نمی‌توان با هیچ وسیله نقلیه دیگری مقایسه نمود.

اما علاوه بر نظر طرفداران موتورسیکلت، باید این نکته را نیز مدنظر داشت که قیمت و کارایی‌هایی نظیر سرعت بالا در مقایسه با خودرو و دوچرخه و امکان حمل‌ونقل سریع و راحت به‌ویژه در شهرهای شلوغ و پر ترافیکی نظیر تهران، اصفهان و همچنین بوجود آمدن و رونق کسب و کارهایی نظیر پیک موتوری، مسافرکشی و شغل های مشابه سبب گردیده، استفاده از موتور سیکلت علاوه بر علاقمندان ویژه خود، به وسیله ای کاربردی در میان همه اقشار جامعه بدل گردد.

با افزایش متقاضیان استفاده از موتور سیکلت، به تدریج قیمت این محصول نیز افزایش چشمگیری نسب به قبل پیدا کرده است و همین امر باعث دغدغه برای مالکین آن گردیده است که با توجه به پایین بودن و بعضاً عدم امنیت این وسیله در برابر سارقان آن، تنها راه حل رفع این معضل استفاده از ردیاب موتورسیکلت می باشد.

ردیاب های متنوعی در بازار با کارایی ها و قیمت متفاوت وجود دارند، در این بین شرکت فنی مهندسی رادشید با در نظر گرفتن نیاز های روز بازار در میان مصرف کنندگان، محصول ردیاب مدل X0 خود را روانه بازار نموده است که نه تنها برای موتورسیکلت، بلکه به عنوان ردیاب خودرو نیز قابل استفاده می باشد.

این ردیاب خودرویی و موتور سیکلت یک ردیاب کوچک با قابلیت‌های سخت‌افزاری مناسب می باشد که می‌تواند در پروژه های مختلفی قابل استفاده باشد. ابعاد کوچک و مناسب، دارا بودن دو آنتن داخلی GSM، GNSS و وجود تغذیه با قابلیت تحمل ولتاژ تا 12 ولت از جمله مشخصات این ردیاب می باشد.

همچنین وجود حسگر تشخیص حرکت باعث مدیریت ارسال اطلاعات و کاهش مصرف انرژی در حد میکرو آمپر گردیده است. علاوه بر موارد ذکر شده، موقعیت یابی توسط این ردیاب از طریق فناوری GPS و LBS صورت می‌پذیرد که این امکان را فراهم می آورد که حتی در نقاط کور که آنتن دهی اپراتورها با مشکل مواجهه است اطلاعات ارسالی ثبت و نگهداری و به محض برقرای ارتباط و آنتن دهی اطلاعات به سرور منتقل شده و بر روی سامانه قابل پیگیری و مشاهده باشد.

از این ردیاب می توان برای موقعیت یابی و کنترل انواع موتورسیکلت ها از جمله: پیک های موتوری، هیئت های موتور سواری و لیزینگ موتورسیکلت و یا برای موقعیت یابی خودرو های کرایه ای و یا تجهیزات کرایه ای و مدیریت خودرو شرکت ها جهت مدیریت کارکرد خودرو و عملکرد کارمندان مربوطه استفاده نمود. ردیاب موتورسیکلت و خودرو مدل X0 رادشید در مقایسه با سایر مدل های رادشید تنها دو قابلیت باطری بکاپ و رله خاموشی را نداشته که همین امر، تأثیر بسزایی در پایین بودن قیمت فروش آن نسب به سایر ردیاب های تولید شده توسط این شرکت داشته است.

از جمله گزارشات دریافتی توسط این ردیاب ارزان قیمت و کارا میتوان به گزارش‌هایی نظیر محاسبه و نظارت بر سرعت وسیله نقلیه، مسافت طی شده، زمان توقف و حرکت در هر مکان و ارسال اطلاعات فوق از دو بستر اس ام اس و GPRS اشاره نمود.

قابلیت ها و امکانات ردیاب خودرو و موتورسیکلت ایکس صفر

 • تکنولوژی

  دارای پیشرفته ترین تكنولوژی های الكترونیكی و طراحی سخت افزاری

 • ارتباطات

  دارای درگاه سیم کارت با قابلیت انطباق با تمامی اپراتور های ایرانی

 • گزارشات

  ارائه گزارش در زمینه وضعیت خودرو ، سرعت ، میزان مصرف سوخت ، مکان دقیق و …

 • گارانتی

  یک ســــــال گارانتی و 5 سال خدمـــات پس از فروش ویژه