ردیاب خودرو به همراه سنسور دما و رطوبت  کاربردهای فوق العاده ای برای برخی از مشاغل به همراه دارد.

شرکت های پخش مواد غذایی , پروتئینی , لبنی و دارویی .. لازم است بتوانند در هر لحظه از وضعیت دمایی و مشخصات آن اطلاع یابند.

عدم مدیریت مناسب دمای این یخچالها باعث خسارات جبران ناپذیری به سرمایه شرکت میگردد, همچنین در صورت تحویل محصولات فاسد و یا نیمه فاسد میتواند تبعات خسارت باری به شرکت و جامعه استفاده کننده از آن محصولات به وجود اورد.

این سیستم با دقت بالای خود میتواند این دغدغه مهم را حل نماید.

مدیران این سیستم میتوانند بصورت آنلاین اطلاعات جاری خودرو شامل دما, رطوبت, وضعیت موتور یخچال و …. را مشاهده نمایند

همچنین این امکان وجود دارد تاریخچه کلیه اطلاعات بالا در بازه زمانی دلخواه گزارش گیری شده و بتوان موارد تخطی از میزان حداکثر و حداقل دمایی نیز در گزارشات ثبت و به عنوان تخلف راننده درج و قابل پیگیری باشد.

تعمیر و نگهداری ناوگان و همچنین مدیریت هزینه‌های مربوطه و گزاراشهای مناسب این سیستم , قابلیتهای اختصاصی ویژه ای را به شما خواهد داد.

یکی از دستگاههای جانبی که قابل اتصال به ردیاب های رادشید میباشد دستگاه سنسور دما و رطوبت میباشد.

بصورت پیش فرض ماژول صنعتی SHT11 بر روی این دستگاه جانبی نصب میباشد که به عنوان یک سنسور دما و رطوبت صنعتی دارای دقت و عملکرد مناسبی می باشد:

این سنسور جهت دما دارای دقت چهار دهم درجه میباشد و همچنین دارای دقت 3 درصد جهت رطوبت میباشند. ( لازم به ذکر است دقت دما در سنسور DS1820 دو درجه سانتیگراد میباشد)

لازم به ذکر است رادشید به عنوان تولید کننده قابلیت آن را دارد  در صورت تمایل شرکت ها و ارگان ها و با توجه  به مورد مصرف , انواع سنسورهای دما و رطوبت صنعتی و غیر صنعتی  را  بنا به درخواست آن مجموعه  به سیستم ردیابی خودرو اضافه نماید.

سنسور دما و رطوبت  دارای دو مدل میباشد.

مدل A-  دارای نمایشگر سگمنت جهت نمایش پارامترها بصورت محلی

مذل B- بدون نمایشگر محلی

لازم به ذکر است هر دو مدل بصورت انتخابی میتوانند به سیستم شما وصل گردند و به عنوان یک وسیله جانبی مستقل دیده شده است, به عبارتی بعد از نصب ردیاب خودرو شما (سری X6  یا SPA) میتوانید به ناوگان خود اضافه نمائید.