• ۲۱۵۴
  • ۰
  • ا۴ دقیقه

ردیابی حیوانات

از گذشته تا به امروز حیوانات به‌نوعی در زندگی انسان نقش داشته‌اند. هنوز هم رابطه تنگاتنگی بین حیوانات و انسان‌ها وجود دارد که دلیل آن را به نوع نگرش انسان به حیوان یا حیوان نسبت به انسان می‌توان نام برد.

گاهی حیوان نقش کاربردی دارد و گاهی هم نقش عاطفی را در زندگی انسان ایفا می‌کند.

ردیاب حیوانات بهترین روش پیشگیری از مفقود شدن گربه‌های خانگی

ردیابی حیوانات

همه این‌ها را گفتیم تا به این نقطه برسیم که وقتی حیوانی در زندگی شما سهیم می‌شود، کم‌کم نقش می‌گیرد و ارزشمند می‌شود تا آنجایی که اگر روزی به هر دلیلی دیگر نباشد فقدانی را در زندگی احساس می‌کنیم و ممکن است در مقاطعی دچار افسردگی نیز بشویم.

پس می‌توانیم بگوییم به حیوان خود وابسته شدیم که البته این وابستگی از طرف حیوان نیز اتفاق افتاده که ما هم وابسته شدیم.

کاربرد ردیاب حیوانات برای حیوانات خانگی pet

ردیابی حیوانات

بارها دیده‌ایم دوستانمان حیوان خانگی‌شان را گم‌کرده‌اند و بارها دیده‌ایم نبود این حیوان چه تأثیری درروند زندگی دوستمان دارد.

قطعاً جایگزین کردن حیوان دیگر، جای قبلی را نمی‌گیرد این را به‌عین دیده‌ایم.

روی سخنم با آن‌هایی است که نمی‌خواهند روزگار از دست دادن حیوان خانگی‌شان را ببینند.

بیایید کمی عاقبت‌اندیش باشیم!

آیا هزینه‌ای که برای نگهداری و بزرگ کردن حیوان تا امروز کردیم برای ما کم بوده که حالا بخواهیم فقدان عاطفی آن را هم تحمل‌کنیم؟

ردیاب حیوانات برای جلوگیری از سرقت و مفقود شدن حیوانات خانگی

قطعاً برای شما هم مسائل مالی در مقابل فقدان عاطفی به چشم نمی‌آید و حالا حاضرید چند برابر کل هزینه‌هایی که برای بزرگ کردن دوستتان پرداخت کرده‌اید را بازهم پرداخت بکنید ولی او را بازهم داشته باشید.

فقط یک‌لحظه به قفس خالی یا جای خالی حیوانتان نگاه کنید تا بیشتر حرفمان را درک کنید.
اگر حیوان خانگی‌تان یا بهتر بگیم دوستتان برایتان مهم است الآن بجای خرید باکس، قلاده‌های چرمی و گران‌قیمت، به فکر خرید وسیله‌ای پرکاربرد باید بود تا از اتفاقات ناخوشایند همین امروز جلوگیری کنیم.

قبلاً هم گفته‌ایم: علاج واقعه را باید قبل از واقعه کرد.

مزایای استفاده از ردیاب حیوانات برای گربه‌های خانگی

الآن که برای خرید مصمّم هستید بهتر است اطلاعاتتان را در مورد ردیاب و برندها و شرکت‌های ارائه‌دهنده این خدمات بیشتر بالا ببرید تا خریدی مطمئن انجام شود.

اگر اطلاعات شما کافی نباشد در خرید دچار اشتباه شده و ممکن است برندی را بخرید که کیفیت ندارد یا اگر کیفیت دارد شرکت ارائه‌دهنده، خدمات پس از فروش مناسبی نمی‌دهد.

باید بدانید کار شما با خرید ردیاب با شرکت تأمین‌کننده تازه شروع‌شده و سال‌ها با سرورها و آرشیوهای آن شرکت برای بازیابی اطلاعات و نظارت‌های آنلاین کاردارید.

ما این بستر را برای شما هموار کردیم اما نمی‌گوییم متفاوتیم تا خودتان ببینید و به این نتیجه برسید.

این‌یک تبلیغ نیست بلکه صرفاً ارائه اطلاعات کاربردی است.

برای اینکه سؤالات خود را بپرسید یا روند دریافت اطلاعات به شما تسریع شود از این لینک می‌توانید به واحد بازرگانی متصل شده و سؤالات خود را بپرسید.

در مورد حیوانات و بیماری‌های قابل‌انتقالشان به انسان مخصوصاً کودکان باید این مطلب را اضافه کنم که طبق گزارش خانم دکتر ملانی تامسون از دانشگاه ملبورن استرالیا: نه‌تنها حیوانات خانگی نقشی در ایجاد آلرژی ندارند بلکه از ایجاد آلرژی نیز جلوگیری می‌کنند.

اما در مورد محصولات ما باید این نکته را اضافه کنیم که فقط بخشی از محصولات ما به ردیاب‌های شخصی و حیوانات برمی‌گردد.

عمده فعالیت دانش‌بنیان ما به ردیاب‌های حمل‌و‌نقل نظیر ردیاب‌های ترانزیتی، سپهتن، ردیاب‌های خودرو و ردیاب نظامی برمی‌گردد که با استفاده از دانش بومی طی دو دهه توانسته‌ایم با بیش از ۶۰ نماینده در کشور سهم عظیمی از نیازهای شرکت‌ها و نهاده‌ای دولتی، رسمی و شخصی را پاسخگو باشیم که مستندات آن را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.

در خصوص ردیاب‌های حیوانات باید بگوییم که نوع طراحی این محصولات کاملاً کاربرپسند بوده و برای حیوانات به‌صورت کششی، مقاوم و آسان برای استفاده هر نژادی طراحی‌شده تا آسیبی به حیوانات شما وارد نشود.

تامین امنیت حیوانات کمیاب با استفاده از ردیاب

ما در طراحی ماژول‌های ردیابی اصولی را رعایت کردیم تا هرکسی در هر جای دنیا هر زمان که بخواهد با توجه به فناوری‌های پیشرفته نظیر GSM و GPS با ترافیکی دقیق (هر نقطه در ۲ تا ۳ ثانیه بروز می‌شود) و قابل اطمینان بر روی سرورهای در حال پشتیبانی در هر نقطه از جهان، مکان دقیق را برای شما ارسال کند.

شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی، SMS ،GPRS، نرم‌افزار رادشید، تلگرام و درگاه اینترنتی رادشید هر زمان که اراده کردید بسته به نوع آنتن دهی و پوشش شبکه‌ای خودتان یکی از راه‌های ذکرشده را جهت نظارت برخط انتخاب کنید.

ردیاب حیوانات خانگی به معنای واقعی ردیاب مقاوم در برابر حرارت، ضربه و آب است و مصرف انرژی و داده در آن به‌طور غیرقابل‌تصوری کم بوده که این مطلب کاملاً از طریق پنل کاربری رادشید شما قابل نظارت است.

ضمناً هر زمان که شارژ باتری شما روبه اتمام باشد از طریق پیامک یا تماس تلفنی به شما هشدار داده می‌شود.

ردیاب حیوانات اهلی چگونه کار می‌کند؟

ردیاب حیوانات محدوده‌ای را برای تغییر مکانی به‌صورت پیش‌فرض و قابل تنظیم تعیین می‌کند که از ۱ متر تا ۵۰ متر قابل تنظیم است که به این محدوده GEO-FENCE نیز گفته می‌شود.

در این محدوده به‌محض گذر از فاصله تعیین‌شده در GEO-FENCE نقطه‌ای به سرور ارسال می‌شود که قابل رهگیری و نظارت است.

همچنین به‌واسطه تغییر زاویه ۲۰ درجه‌ای نیز نقطه‌ای جهت تعیین جهت به سرورها ارسال می‌شود که این مورد هم قابل نظارت است.