انواع تبلت صنعتی، پی دی‌ای و لپ‌تاپ صنعتی رادشید

Types of Rugged Gadgets

شرکت دانش‌بنیان رادشید در راستای نیاز موجود بازار و محیط‌های صنعتی و با توجه به عدم امکانات کافی و قطعات موردنیاز برای تولید این محصولات پرکاربرد در داخل کشور، اقدام به واردات گجت‌های صنعتی شامل انواع تبلت صنعتی، لپ‌تاپ و PDA به کشور با برند خود نموده است و آنچه سبب تمایز این محصولات با سایر محصولات مشابه گردیده وجود گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات است، علاوه بر مورد فوق این امکان برای سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی وجود دارد که با توجه به نیاز تخصصی خود کانفیگ‌های موردنیاز خود را سفارش داده و سیستم‌هایی کاملاً سفارشی‌شده از ما دریافت نمایند.

جهت ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش گجت‌های صنعتی با شماره‌های 09120380476 و 09124735787 تماس حاصل نمایید.

 

بله در ایران شرکت صاایران تنها برای شرکت‌های نظامی با سفارش محدود چنین محصولاتی رو تولید و به آن‌ها عرضه می‌کند.

البته شایان‌ذکر است که شرکت‌هایی در اروپا و آمریکا نیز همانند صاایران وجود دارند که تنها برای مصارف نظامی آن‌هم باقیمت‌های خیلی بالا و با تعداد محدود و تحت سفارش اقدام به تولید گجت‌های صنعتی نظیر دستگاه‌های پی دی‌ای صنعتی می‌کنند.

با توجه به اینکه این گجت‌های صنعتی قیمت بالایی داشته و هم شرایط تحریم به‌گونه‌ای است که خود این شرکت‌ها امکان همکاری با شرکت‌های ایرانی را ندارند لذا دسترسی مستقیم به محصولات این شرکت‌ها برای شرکت‌های ایرانی متقاضی این محصولات وجود ندارد.

با توجه به سفارشی‌سازی بودن گجت‌های صنعتی بنا بر ماژول‌های درخواستی مشتریان امکان نگهداری دستگاه بر اساس نیازهای متفاوت سازمان‌ها و ارگان‌ها، در انبار وجود نداشته و برای خرید این دستگاه‌ها شرکت متقاضی باید ابتدا سفارش‌های خود را به‌صورت دقیق به شرکت رادشید اعلام و پیش پرداختی بابت سفارش خود انجام دهد،

پس‌ازآن شرکت رادشید نیز اقدام به سفارش گذاری برای تولیدکننده اصلی نموده و پس از 60 تا 90 روز دستگاه به مشتری تحویل و مابقی مبلغ اخذ می‌گردد.

با سرچی ساده در اینترنت به‌راحتی می‌توان دید که گجت‌های صنعتی رادشید در مقایسه با مدل‌های مشابه به‌مراتب قیمت کمتری داشته و این تفاوت قیمت به دلیل نحوه ثبت سفارش است.

درواقع اگرچه با سفارش گذاری، سرعت دریافت کالا توسط مشتری پایین می‌آید اما از طرف دیگر قیمت تمام‌شده برای دستگاه به‌مراتب کمتر می‌شود چون درروش سفارش گذاری مبلغی که شرکت‌ها برای خواب انبار بر روی قیمت دستگاه محاسبه می‌کنند، در نظر گرفته نمی‌شود که این مبلغ در حد 10 تا 15 درصد اختلاف قیمت ایجاد می‌کند.

نرم‌افزار لاگ‌شیت یک نرم‌افزار اندرویدی است که بر روی PDA نصب و برای دسترسی اپراتورها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

درواقع نحوه عملکرد این نرم‌افزار با استفاده از PDA به این صورت است که اپراتورها در زمان ورود به نرم‌افزار با واردکردن نام کاربری و پسورد خود و بر اساس وظیفه و نقشی که برایشان تعیین‌شده وارد نرم‌افزار می‌شوند.

اگر بخواهند به فرم‌های تعریف‌شده توسط سوپروایزر خود که با یک tag قفل‌شده‌اند دسترسی داشته باشند، باید PDA خود را به تگ موردنظر نزدیک کرده و از طریق تگ NFC قفل نرم‌افزاری را بازنمایند تا بتوانند اطلاعات درون فرم موردنظر را مشاهده نموده و در زمان تعیین‌شده برای پر کردن فرم اقدام و مجدداً از آن خارج شوند.

اگرچه چنین عملکردی در ابتدا ممکن است ساده به نظر برسد اما همین فرآیند ساده تا حد بسیاری توانسته است، بازدهی و بهره‌وری سازمان‌های مورداستفاده از این نرم‌افزار را افزایش دهد، زیرا با توجه به نحوه عملکرد نرم‌افزار لاگشیت، شخص برای انجام وظایفش ملزم به حضور در محل و انجام آن در زمان تعیین‌شده است و هیچ شخص دیگری نمی‌تواند بدون اطلاع سوپروایزر و خود آن شخصی به‌جای او به اطلاعات و وظایفش دسترسی داشته باشد.

همچنین چون ثبت اطلاعات به‌صورت دستی انجام نمی‌پذیرد خطاهای ناشی از خستگی و یا اشتباهات نیروی انسانی به حداقل رسیده و مهم‌تر آنکه تا پیش از استفاده از نرم افزار لاگشیت، ثبت اطلاعات بر روی فرم‌های کاغذی انجام می‌گرفت که با توجه به حجم بالای اطلاعات ثبتی سازمان‌ها و شرکت‌ها به فرم‌های کاغذی زیادی برای ثبت و همچنین محل جداگانه‌ای برای بایگانی آن‌ها نیاز بود که دیگر با این روش عملاً هیچ‌یک از این دو مشکل وجود نخواهد داشت.

بله کلیه گجت‌های صنعتی رادشید شامل هند هلد، لپ‌تاپ صنعتی و تبلت صنعتی دارای 6 ماه گارانتی و 1 سال ضمانت تأمین قطعات و خدمات دارند و شرکت تعهد می‌کند هر قطعه‌ای که دچار خرابی و یا مشکل شود را تأمین نمایید.

درواقع کلیه گجت‌های صنعتی ما با برند رادشید و گارانتی و ضمانت رادشید به مشتری تقدیم و شرکت متعهد می‌گردد برای تأمین دستگاه همکاری کند.