هر آنچه در مورد ردیاب آهنربایی باید بدانید

هر آنچه در مورد ردیاب آهنربایی باید بدانید!

 • ۱۵۶۲
 • ۰
 • ا۱۱ دقیقه

ردیاب آهنربایی چیست؟

ردیاب آهنربایی یا مغناطیسی دستگاهی است که به شما در حفاظت از خودرو یا محموله‌های گران قیمت در برابر سرقت و حوادث کمک می‌کند.

این مدل دستگاه ردیاب در ابعاد مختلف در بازار موجود بوده و به محض اتصال به خودرو و یا سطوح فلزی می‌تواند لوکیشن دقیق خود را از طریق GPS ارسال کند.

برخلاف مدل‌های دیگر ردیاب که دارای سیم‌کشی بوده و نیاز به مراجعه به نصاب حرفه‌ای برای نصب و استفاده دارند، این مدل فاقد سیم‌کشی بوده و برای فعالیت به باطری خود که از طریق یک کابل شارژ با اتصال به برق شهری شارژ می‌گردد، وابسته است. برای خرید ردیاب آهنربایی به این صفحه مراجعه کنید.

ردیاب آهنربایی چیست و چه کاربردی دارد؟

ردیاب آهنربایی چیست و چه کاربردی دارد؟

مقایسه ردیاب خودرو نصبی و ردیاب آهنربایی خودرو:

یکی از مزیت‌های انتخاب این مدل در مقایسه با مدل‌های نصبی ردیاب، این ویژگی است که به‌راحتی قابل‌حمل بوده و ظرف مدت چند ثانیه می‌توانید با چسباندن آن به خودرو و یا سطوح فلزی مدنظر آن را فعال و ردیابی را آغاز نمایید.

ردیاب آهنربایی چه اطلاعاتی در اختیار ما قرار می‌دهد؟

چنانچه از جی پی اس آهنربایی در خودرو استفاده گردد، داده‌های مهمی چون موقعیت مکانی آنلاین، مسافت پیموده شده، سرعت خودرو، میزان مصرف سوخت و وضعیت تعمیر و نگهداری خودرو نظیر تاریخچه تعویض روغن خودرو، عمر باتری و سایر موارد مشابه را در اختیارتان قرار می‌دهد.

علاوه بر موارد ذکرشده ردیاب‌های آهنربایی دارای قابلیتی تحت عنوانGEO-FENCE یا همان تعریف محدوده مجاز حرکت هستند. با استفاده از این قابلیت اگر شما برای ردیاب محدوده خاصی را مشخص کنید، با ورود و خروج به این محدوده از طریق پیامک این موضوع به شما اعلام می‌شود.

برای راه اندازی ردیاب آهنربایی به چه مواردی نیاز داریم؟

 • برای راه اندازی ردیاب آهنربایی به موارد زیر نیاز داریم:
 • کابل شارژ برقی جهت شارژ باطری ردیاب
 • یک عدد سیم‌کارت جهت راه اندازی
 • شارژ پولی سیم‌کارت (حداقل ۱۰ هزار تومان)
 • سریال اختصاصی ثبت‌شده بر روی دستگاه ردیاب
 • دسترسی به سامانه ردیابی جهت ثبت‌نام اولیه
 • دانلود نرم‌افزار ردیابی

ردیاب آهنربایی چگونه کار می‌کند؟

ردیاب آهنربایی‌ انرژی موردنیاز خود را از طریق باطری قابل شارژی که درون آن تعبیه‌شده است دریافت می‌کند و به همین دلیل با نام ردیاب شارژی نیز شناخته می‌شود.

همانند سایر دستگاه‌های الکترونیکی شارژی برای استفاده و راه‌اندازی باید ابتدا دستگاه ردیاب را با استفاده از کابل شارژ چند ساعت شارژ نمود. ( زمان پیشنهادی شارژ بین ۷ تا ۸ ساعت است)

بعد از اطمینان از شارژ بودن باطری، نوبت به جایگذاری سیم‌کارت درون ردیاب می‌رسد.

در واقع سیم‌کارت درون ردیاب در نقش انتقال‌دهنده کلیه اطلاعات دریافتی و ارسالی از طریق ردیاب و ماهواره‌های جی پی اس بوده و به همین جهت نیاز به شارژ پولی اولیه‌ای در حد ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان دارد.

با جایگذاری سیم‌کارت درون دستگاه ردیاب، دستگاه آماده فعال‌سازی می‌گردد و تنها یک مرحله تا اتمام مراحل باقی می‌ماند و آن ثبت‌نام در سامانه ردیابی اختصاصی، شرکتی است که ردیاب از آن خریداری‌شده است.

برای این کار نیز باید وارد سامانه ردیابی مدنظر شده و با استفاده از شماره سریال اختصاصی که بر روی بدنه ردیاب و یا جعبه آن ثبت‌شده است، با واردکردن اطلاعات کاربری مالک ردیاب و این شماره سریال نسبت به ثبت‌نام ردیاب و فعال‌سازی گارانتی آن اقدام نمود.

با انجام کلیه مراحل فوق دستگاه ردیاب آماده استفاده و شروع به کار ردیابی بوده و تنها کافی است تا آن را بر روی سطوح فلزی مدنظر در خودرو و یا محموله‌های موردنظر قرار داد.

به محض اتصال آهنربای درون ردیاب با سطح مدنظر دستگاه شروع به ارسال اطلاعات می‌کند.

برای مشاهده اطلاعات دریافتی از ردیاب آهنربایی شارژی باید نرم‌افزار ردیابی مختص همان شرکت را دانلود و با واردکردن اطلاعات ثبت‌شده در زمان ثبت اولیه در سامانه به نرم افزار وارد شد.

ردیاب آهنربایی مناسب استفاده چه کسانی است؟

به‌طورکلی نمی‌­توان استفاده از ردیاب مگنتی (آهنربایی) را به گروه خاصی محدود کرد. تمامی افراد می‌­توانند باهدف نظارت از چنین وسیله‌­ای استفاده کنند، به عنوان نمونه:

 • این محصول مناسب مالکین خودروهایی است که امکان استفاده و قرار دادن خودرو در پارکینگ منزل یا محل کارشان را ندارند و به ردیابی و نظارت از راه دور خودروشان نیاز مبرم دارند.
 • مناسب برای استفاده مالکین خودروهای استیجاری جهت موقعیت‌یابی و اطمینان از بازگشت خودرو
 • مناسب استفاده برای مالکین خودروهای صفر که تمایلی به تغییر سیم‌کشی خودرو خود برای حفظ گارانتی ندارند.
 • مناسب برای موقعیت‌یابی و مدیریت ترانزیت کالا
 • مناسب نظارت خانواده‌ها بر روی فرزندانشان
 • مناسب نظارت مجریان قانون یا آژانس‌های دولتی
 • مناسب مالکین ناوگان حمل‌ونقل خودرویی
 • مناسب محققان خصوصی

بهترین محل نصب ردیاب آهنربایی

مکان‌های پیشنهادی نصب ردیاب آهنربایی

مکان‌های پیشنهادی نصب ردیاب آهنربایی

ردیاب‌های آهنربایی در ابعاد و سایزهای مختلفی در بازار موجود هستند اما اکثر این ردیاب‌ها به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که به‌راحتی می‌توان آن را در هر جای خودرو به‌صورت مخفی نصب نمود.
در طراحی بدنه این مدل ردیاب‌ها از آهنرباهای قوی جهت اتصال به سطوح فلزی استفاده‌شده است.

میزان قدرت چسبندگی این مکان‌یاب‌های مگنتی به گونه ایست که در صورت قرارگیری در مکان‌های پیشنهادی و با حصول اطمینان از قرارگیری صحیح در این مکان‌ها با وجود تکان های شدید و دست‌اندازهای جاده‌ای از محل نصب خود به‌راحتی جدا نمی‌گردند.

و اما مکان‌های پیشنهادی نصب ردیاب آهنربایی:

این مدل ردیاب‌ها با توجه به عدم نیاز به سیم‌کشی هم در داخل خودرو و هم در بیرون خودرو قابل‌نصب هستند.

نکته مهمی که در انتخاب محل نصب این مکان‌یاب‌های مگنتی باید به آن دقت داشت این مورد است که محل نصب باید مکانی باشد که مانع از دریافت سیگنال‌های ماهواره‌ای و یا ضعیف نمودن این سیگنال‌های دریافتی نگردد.

در صورت تمایل به نصب این ردیاب بی‌سیم درون خودرو، بهترین محل نصب در زیر صندلی ماشین و در زیر داشبورد خودرو است.

در خارج از خودرو نیز بهترین مکان نصب ردیاب مگنتی مکان‌هایی هستند که از اگزوز خودرو که باعث ذوب شدن بدنه ردیاب می‌گردند فاصله زیادی داشته باشند به عنوان نمونه لبه داخلی پا رکاب ماشین، درون کاپوت خودرو و پشت سپر ماشین بهترین مکان‌های پیشنهادی نصب محسوب می‌گردند.

طول عمر باطری یک ردیاب آهنربایی معمولاً چقدر است؟

تمام شدن باطری ردیاب آهنربایی (مگنتی) و طول عمر باطری ردیاب پرتابل یکی از نگرانی‌های عمده کسانی است که برای خرید این قبیل محصولات اقدام می‌کنند.

نکته مهم در مورد طول عمر باطری ردیاب شارژی این است که طول عمر و کارایی جی پی اس شارژی مانند دستگاه‌های شارژی نظیر تلفن‌های همراه بسته به میزان استفاده و کارایی‌هایی که از آن‌ها داریم متفاوت خواهد بود، همان‌طور که اگر بیشترین کاربرد گوشی تلفن همراه استفاده از اینترنت و سرچ‌های اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی باشد، مشاهده می‌شود که شارژ گوشی به‌سرعت تمام و نیاز به شارژ مجدد پیدا می‌کند.

با این وجود دارا بودن سنسور تشخیص حرکت در ردیاب مگنتی قابلیت مدیریت ارسال اطلاعاتی را برای آن فراهم آورده که خود سبب کاهش انرژی و به‌تبع آن افزایش مدت کارکرد آن می‌گردد، علاوه بر این امکان انجام تنظیمات شخصی در این مدل محصول بسته به نیازهای افراد و میزان گزارش‌گیری‌هایی که از دستگاه ردیاب دارند عامل تأثیرگذار دیگری در طول عمر کارکرد باطری ردیاب آهنربایی است.

در حالت کلی و استاندارد اگر ردیاب مغناطیسی مجهز به سنسور تشخیص حرکت بوده و از الگوریتم هوشمند ارسال اطلاعات در طراحی آن استفاده‌شده باشد در حالت Stand by با یک‌بار شارژ برقی ردیابی که دارای ظرفیت ۱۰۰۰ میلی‌آمپر است می‌توان عملکرد بهینه‌ای در حدود ۵ روز از باطری آن انتظار داشت.

مثال: اگر ردیابی دارای باطری ۳ هزار میلی‌آمپری باشد با در نظر گرفتن ۵ روز کارکرد به ازای هر ۱۰۰۰ میلی‌آمپر ظرفیت، باید از این ردیاب انتظار عملکردی در حدود ۱۵ روز در حالت بهینه مصرف (Stand by) داشت.

رابطه بین قدرت باطری، طول عمر، حجم و اندازه ردیاب مگنتی:

در ردیاب‌های پرتابل و بدون نصب قدرت باطری با حجم آن رابطه مستقیمی دارد. پس اگر در ردیاب­ها از باطری­هایی با ظرفیت بسیار بالا استفاده شود، حجم و اندازه آن‌ها نیز تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

در مورد رابطه قدرت و طول عمر باطری نیز این رابطه یک رابطه خطی بوده و این بدین معنی است که با افزایش قدرت باطری، طول عمر باطری نیز افزایش پیداکرده و عملکرد بهتری از ردیاب می‌توان انتظار داشت.

قیمت ردیاب آهنربایی:

ردیاب‌های مغناطیسی و آهنربایی موجود در بازار بسته به مدل، کارکرد و قابلیت‌هایی که دارند قیمت‌های مختلفی را به خود اختصاص داده‌اند.

اینکه لزوماً شما گران‌ترین ردیاب و یا ارزان‌ترین ردیاب را خریداری نمایید به‌منزله کارکرد عالی و یا ضعیف آن برای شما نیست، بلکه ممکن است ارزان‌ترین ردیاب مغناطیسی خودرو هم بتواند نیازهای شما را مرتفع کند و در واقع رسالت اصلی یک ردیاب که نمایش زنده و دقیق یک جنبنده است را به نحو احسنت انجام دهند.

قیمت ردیاب آهنربایی خودرو تحت تأثیر چه عواملی است؟

یکی از سؤالاتی که دائماً در مورد خرید ردیاب آهنربایی پرسیده می‌شود در زمینه قیمت آن است. بهتر است بدانید قیمت ردیاب مغناطیسی تحت تأثیر عوامل متعددی است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

 • امکانات جانبی جی پی اس شارژی: بهتر است بدانید هرچقدر امکانات جانبی که در ردیاب مغناطیسی به‌کاررفته است بیشتر باشد، به همان اندازه قیمت آن بالاتر می‌رود.

به‌طور مثال، بسیاری از ردیاب‌های مگنتی دارای آلارم هشدار سرعت غیرمجاز هستند و یا برخی از آن‌ها امکان شنود را میسر می‌سازند. این امکانات باعث می‌شود که خریداران به چیزی بیشتر از یک موقعیت‌یاب آهنربایی دسترسی داشته باشند و در عوض باید هزینه بیشتری را بابت آن پرداخت کنند.

 • طول عمر باطری ردیاب: به‌طورکلی، هرچه میزان باطری بکار رفته در ردیاب بیشتر باشد، به مراتب ردیاب از کیفیت و میزان شارژ دهی بالاتری برخوردار بوده و نیازهای بیشتری را برای خریداران برآورده می‌سازد. هرچقدر میزان باطری بیشتر گردد به مراتب قیمت آن نیز بیشتر می‌گردد.
 • برند ردیاب: امروزه، برندهای متعددی از ردیاب‌ها تولید و به بازار ارائه‌شده است. بی‌شک، هرچقدر برند ردیاب معتبرتر باشد، به همان اندازه باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید.
 • داشتن سامانه و نرم افزار ردیابی فارسی: این مورد یکی از مهم‌ترین مواردی است که هم در قیمت ردیاب تأثیرگذار است و هم باید جز مواردی باشد که در خرید ردیاب باید به آن بسیار دقت نمود.

در واقع باید این نکته را مدنظر قرارداد که اگر ردیابی مجهز به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا هم باشد اما رابط کاربری آن‌که همان نرم افزار ردیابی و سامانه ردیابی هستند برای کاربر مناسب نبوده و یا از ساختار ساده‌ای برخوردار نباشد که کاربر در لحظه و در سریع‌ترین حالت ممکن بتواند اطلاعات مدنظر خود را از آن دریافت نماید، عملاً سبب می‌گردد که استفاده از این ردیاب برای کاربر ناممکن بوده و نتواند نیازهای آن را برآورده سازد.

متأسفانه با وجود تنوع بالای ردیاب‌های چینی در بازار با قیمت‌های بسیار پایین افراد ترغیب به خرید چنین ردیاب‌هایی می‌گردند حال‌آنکه این ردیاب‌ها در زمینه سامانه ردیابی و نرم‌افزارهای ردیابی بسیار ضعیف و بی‌کیفیت بوده و عملاً برای صاحب خود صرفاً تبدیل به یک هزینه بی‌استفاده می‌گردد.

ردیاب آهنربایی رادشید قوی‌ترین ردیاب مگنتی ایراننکته‌ای که در اینجا باید به آن اشاره‌کنیم ذکر این نکته است که دو عامل اساسی در انتخاب و خرید یک ردیاب مغناطیسی حائز اهمیت است:
مورد اول اینکه خرید ردیاب صرفاً باید بر اساس نیاز و قابلیت‌های موردنیاز اشخاص صورت پذیرد.

مورد دوم هم شرکت ارائه‌دهنده ردیاب و خدمات پس از فروش آن است که باید از اعتبار و سابقه خوبی برخوردار باشد، چراکه شما پس از خرید نیاز به پشتیبانی یک تیم انفورماتیک، تعمیرات و بازبینی و همچنین به پشتیبانی یک سرور امن نیاز دارید.

هرچه شرکت تولیدکننده و یا واردکننده ردیاب مدنظرتان از اعتبار و سابقه بالاتری برخوردار باشد می‌توانید مطمئن‌تر باشید که شرایط، قوانین گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه‌شده توسط آن‌ها مورد اعتماد تر بوده و دقیقا مشابه شعارهای تبلیغاتی و ضوابطی است که قبل از خرید به شما اطلاع داده‌اند.

مقایسه قیمتی ردیاب‌های آهنربایی در بازار ایران:

با توجه به واردات گسترده و تولید داخلی این محصول، مدل‌های متنوعی از ردیاب‌های آهنربایی باقیمت‌های متفاوت در بازار ایران وجود دارند که نکته حائز اهمیت در مورد قیمت‌گذاری و ادعاهای تبلیغاتی این مدل جی پی اس‌ها در این است که بسیاری از قیمت‌گذاری‌ها با اطلاعات ذکرشده در مورد محصول تناسب نداشته و صرفاً جهت جذب مشتری و شعار تبلیغاتی دروغین هستند.

در حال حاضر ارزان‌ترین ردیاب آهنربایی در ایران دارای قیمت ۸۹۰.۰۰۰ تومان و متعلق به کوچک‌ترین ردیاب آهنربایی با وزن ۳۰ گرم و ابعاد ۲.۵ در ۴ سانتی‌متر است که با یک‌بار شارژ بین ۵ تا ۶ ساعت در حالت بهینه مصرف می‌توان از آن استفاده کرد.

گرانترین ردیاب آهنربایی در بازار نیز باقیمت ۷.۲۸۰.۰۰۰ تومان متعلق به ردیاب نظامی با ظرفیت باطری ۳۰ هزار میلی‌آمپر و وزن ۳۰۰ گرمی با ابعاد ۹ در ۶ سانتی است که با یک‌بار شارژ در حالت بهینه مصرف با توجه به ادعای فروشنده می‌توان از آن تا یک سال استفاده نمود و این در حالی است که بهترین رنج قیمت برای ردیاب مگنتی با این مشخصات قیمتی بین ۵ تا ۶ میلیون تومان و بازه عملکردی حداکثر ۳ ماهه است نه اطلاعاتی که صرفاً توسط فروشنده و در حکم جنبه تبلیغاتی عنوان گردیده است.

محصول ایرانی و یا خارجی؟

کسانی که به دنبال قیمت ردیاب هستند، همواره در این مورد نگران هستند که باید از محصولات ایرانی استفاده کنیم یا خارجی؟

همان‌طور که می‌دانید محصولاتی که با عنوان خارجی در بازار ایران به فروش می‌رسند همگی از چین وارد می‌شوند. این محصولات تحت تأثیر عوامل متعددی ازجمله نوسانات دلار قرار دارند.

در نتیجه، ممکن است شما برای خرید این محصول مجبور شوید که هزینه بسیار زیادی را پرداخت کنید و همین امر باعث می‌شود چالش‌های مالی زیادی برای شما به وجود بیاید و یا حتی از خرید و بهره‌وری از مزایای آن دست بکشید.

از طرف دیگر، محصولات چینی اصولا ضمانت‌نامه ندارند و یا کیفیتشان به اندازه پولی نیست که پرداخت می‌کنید.

مزایای خرید ردیاب آهنربایی ایرانی

زمانی که این محصول را از بازار ایران خرید می‌کنیم، اولاً می‌توانیم مطمئن باشیم که سازندگان آن در ایران حضور دارند و می‌توانیم در صورت بروز هرگونه مشکل به آن‌ها مراجعه کنیم. همچنین، خرید ردیاب خودرو آهنربایی ایرانی مزایای دیگری نیز دارد که به شرح زیر هستند:

 • زمانی که محصول ایرانی می‌خریم، می‌توانیم از سازندگان بخواهیم آن را برایمان شخصی‌سازی کرده و یا در صورت عدم اطلاع کافی از نحوه عملکرد از مشاوره و راهنمایی آن‌ها استفاده کنیم.
 • زمانی که محصول ایرانی می‌خریم، مطمئن هستیم که گارانتی آن قابل‌اعتماد است و در صورت نیاز به خدمات پس از فروش می‌توانیم به‌راحتی با پشتیبانی آن‌ها در ارتباط باشیم و با صرف کمترین هزینه زمانی و مالی از خدمات ارائه‌شده آن‌ها استفاده کنیم.
 • زمانی که محصول ایرانی می‌خریم، می‌توانیم قیمت قابل‌قبول‌تری را در مقایسه با محصولات خارجی پرداخت کنیم و با قیمت کمتر قابلیت‌های مشابه برندهای معتبر جهانی را همراه با بومی‌سازی قابلیت‌ها متناسب با نیاز کاربران ایرانی دریافت کنیم.

معرفی یک برند ایرانی تولیدکننده ردیاب مغناطیسی:

اگر با خواندن مزایای خرید محصولات ایرانی ترغیب شده‌اید که برای خرید جنس ایرانی اقدام کنید، ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که کدام برند ایرانی کیفیت بهتری از این محصولات را تولید می‌کند.

در پاسخ به این سؤال باید عنوان نمود ردیاب رادشید یکی از برندهایی است که از سال ۱۳۸۸ به‌صورت تخصصی در زمینه انواع ردیاب خودرو، ردیاب اشخاص و ردیاب سازمانی شروع به فعالیت نموده است.

این شرکت بر اساس دانش متخصصان ایرانی شکل‌گرفته و یک شرکت دانش‌بنیان به شمار می‌رود که در کارنامه کاری خود دو پروژه ملی سپهتن و سیپاد را نیز به ثبت رسانده است.

محصولات این برند تنوع بسیار زیادی دارند و شما می‌توانید هر یک را متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید.

بهترین ردیاب خودرو آهنربایی تولید ایران:

ردیاب آهنربایی رادشید مدل ++PR8 یکی از محصولات تولیدشده توسط شرکت دانش‌بنیان رادشید است که با داشتن سخت‌افزار قدرتمند و قابلیت‌های بالا در کنار استفاده آسان بدون نیاز به نصب و سیم‌کشی، توانسته است در رقابت با ردیاب‌های مشابه داخلی و خارجی در میان مصرف کنندگان جایگاه‌های با عنوان” بهترین ردیاب آهنربایی نظامی” و نیز “بهترین ردیاب خودرو آهنربایی” را به دست آورد.

ردیاب ++PR8 رادشید یک ردیاب مغناطیسی بدون نصب است که قدرتش را از ۵ آهنربای قدرتمندی که در پشت آن تعبیه‌شده و باطری ۲۰ هزار میلی‌آمپری لیتیوم پلیمری خود دریافت می‌کند.

ردیاب آهنربایی خودرو رادشید ++PR8 را می‌توان به سطوح فلزی چسبانده و از آن استفاده نمود. بیان این نکته در اینجا خالی از لطف نیست که بدانید با انجام تنظیمات پیامکی، چنانچه ردیاب از مکان نصب‌شده، جدا شود بلافاصله به شما پیامک ارسال‌شده و شما از این امر مطلع خواهید شد.

این ردیاب مغناطیسی نظامی به دلیل نوع و حجم باطری مورد استفاده در آن وزنی در حدود ۴۰۰ گرم و ابعاد ۱۱.۵ در ۵.۵ سانتی‌متر دارد که وزن و سایز قابل قبولی در رده ردیاب‌های پرتابل آهنربایی محسوب می‌گردد.

ردیاب مگنتی رادشید مدل PR8+ محصول دیگری از سبد تولیدات شرکت رادشید است که با داشتن وزنی در حدود ۱۴۰ گرم و ابعاد ۸.۵× ۵.۵ سانتی‌متر به‌راحتی قابل‌حمل بوده و در میان ردیاب‌های آهنربایی موجود در بازار یکی از کوچک‌ترین ردیاب‌های مگنتی و مغناطیسی است.

این جی پی اس آهنربایی با ظرفیت باطری ۳ هزار میلی‌آمپری، داشتن وزن مناسب و سایز استاندارد به گزینه‌ای برتر در انتخاب ردیاب‌های پرتابل که می‌توان آن را به‌راحتی درون کیف یا هر وسیله دیگری جاسازی نمود، تبدیل کرده است.

برای خرید ردیاب آهنربایی به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی از انواع ردیاب آهنربایی در اختیار شما قرار دهیم. همان‌طور که متوجه شده‌اید این محصول دارای قابلیت‌های بسیار زیادی است که از مهم‌ترین آن می‌توان به افزایش امنیت اشاره کرد.

همچنین، این محصول گزارش‌های متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که از آن‌ها می‌توانید برای بهبود زندگی و کار خود استفاده نمایید.

برندهای ایرانی امروزی محصولات متنوع و باکیفیتی را به بازار عرضه کرده‌اند. برند رادشید ازجمله برندهایی است که به‌صورت تخصصی در زمینه تولید انواع ردیاب فعالیت دارد.

برای خرید این محصولات می‌توانید با کارشناسان رادشید از طریق شماره تماس ۰۳۱۳۵۴۴ در تماس بوده و از مشاوره رایگان قبل و بعد از خرید استفاده نمایید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *