حضور رادشید در نمایشگاه‌‌های داخلی و بین‌المللی

ما در رادشید از سال ۱۳۸۶ باهدف رفع نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها در حوزه سیستم مدیریت و هوشمند سازی ناوگان حمل‌ونقل فعالیت خود را با تولید بردهای الکترونیکی و سخت‌افزار ردیاب آغاز نموده‌ایم.

اکنون باگذشت بیش از یک دهه از شروع به فعالیت خود با ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ هزار دستگاه در کشور و همکاری با شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی در جایگاه اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده رسمی ردیاب و سیستم‌های مدیریت ناوگان در ایران محسوب می‌گردیم.

در همین راستا و به‌منظور توسعه صنعت ردیاب و عرضه گسترده محصولاتمان از شروع فعالیت‌های صنعتی خود در همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی شرکت نموده‌ایم که در ادامه می‌توانید گزارشی تصویری از این رویدادها را مشاهده نمایید.

ایپاس IPAS چیست؟

نمایشگاه ایپاس یا پلیس، نمایشگاهی بین‌المللی است که از سال ۱۳۸۰ با حضور ۱۹ کشور جهان آغاز به‌کارنمود. این نمایشگاه بین‌المللی در مقوله لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی، تجهیزات کنترل ترافیک و وسایل نقلیه متحرک با مصرف امنیتی و امدادی فعالیت می‌کند. تاکنون ۱۹ دوره از آن تا سال ۱۴۰۱ برگزارشده است.

از سال ۸۰ تا ۸۸ این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌گردید و پس‌ازآن بنا بر تصمیمات اتخاذشده از سوی بنیاد تعاون ناجا به محل نمایشگاه مصلی تهران منتقل گردید.

 الکامپ چیست؟

الکامپ ELECOMP نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک است.

نمایشگاه الکامپ اولین بار در سال ۱۳۶۹ شروع به فعالیت کرد. روند برگزاری این رویداد در ابتدا به شکل مداوم و سالانه نبود اما از سال ۷۹ به‌صورت روتین هرسال برگزار می‌شود.

همان‌طور که از نام این نمایشگاه پیداست در این رویداد اجتماعی آخرین دست‌آوردهای حوزه تجارت الکترونیک، سامانه‌های اطلاعاتی و استانداردهای این حوزه و نیز محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری جدید الکترونیک و رایانه رونمایی می‌گردند.

 نمایشگاه حمل و نقل

این نمایشگاه در سال ۱۳۹۲ باهدف معرفی جدیدترین دستاوردهای صنعت حمل‌ونقل، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت عرضه فناوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل‌ونقل کشور و نیز آشنایی مدیران و سرپرستان با تکنولوژی‌های روز دنیا در این صنعت شروع به فعالیت نمود.

این نمایشگاه بخش‌های متنوعی از صنایع و حوزه‌های مرتبط حمل‌ونقل زمینی (راه‌آهن و جاده‌ای)، حمل‌ونقل دریایی، حمل‌ونقل هوایی، راهداری و صنایع وابسته را پوشش می‌دهد.

نمایشگاه بین المللی ایپاس ۲۰۱۸

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی در تاریخ ۹ مهرماه لغایت ۱۲ مهرماه برگزار گردید است.

نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۲۰۱۸

نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸

نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۲۰۱۸ یکی از نمایشگاه‌های خوب در حوزه فناوری اطلاعات است که هرساله در مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار میگردد…

حضور شرکت ردیاب خودرو رادشید در ایران اکسپو 97

شرکت ردیاب خودرو رادشید در ایران اکسپو ۹۷

این نمایشگاه یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های سال است که شرکت رادشید هم برای توسعه روابط خود در حوزه داخلی و بین‌المللی در این نمایشگاه حضور دارد…

بازدید مدیران رادشید از نمایشگاه بین المللی IOTE چین

نمایشگاه بین المللی IOTE چین ۲۰۱۸

نمایشگاه IOTE از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه الکترونیک در دنیا است که کشورهای صاحب این دانش همیشه در این نمایشگاه حضور پررنگ دارند.

معرفی پروژه ملی سپهتن در نمایشگاه ایپاس 2017

رادشید در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۷

نمایشگاه ایپاس (IPAS) نمایشگاهی بین‌المللی درزمینهٔ تأمین لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی است که هرساله در مصلی امام خمینی «ره» برگزار می‌گردد …

غرفه رادشید در نمایشگاه حمل و نقل عمومی

نمایشگاه حمل و نقل ۱۳۹۶

پانزدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری، هم‌زمان با هفته راهداری و حمل‌ونقل در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد

گزارش تصویری از بازدیدکنندگان غرفه رادشید نمایشگاه حمل و نقل

رادشید در دومین نمایشگاه حمل و نقل

این نمایشگاه در تاریخ ۲۶ آذرماه ۱۳۹۶ هم‌زمان با روز ملی حمل‌ونقل و با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی، جناب آقای آخوندی، آغاز به فعالیت کرد…

غرفه رادشید در نمایشگاه عطر سیب 1396

حضور رادشید در نمایشگاه عطر سیب

دوازدهمین نمایشگاه عطر سیب در بوستان بزرگ ولایت با حضور قریب به ۲۰۰ تولیدکننده و توزیع‌کننده اصلی در زیرگروه‌های ذیل از ۲۵ مهرماه لغایت ۳ آبان برپا شده است….

حضور رادشید در نمایشگاه ایپاس سال 2015

نمایشگاه IPAS 2015

نمایشگاه پلیس یا ایپاس یک نمایشگاه بین‌المللی است که تاکنون ۹ دوره از آن در خلال تابستان توسط یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران برگزارشده است…

گزارش حضور رادشید در دومین نمایشگاه حمل و نقل

پانزدهمین نمایشگاه حمل و نقل 

رادشید با حضور در این نمایشگاه، با ارائه محصولات خود به معرفی سامانه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و همچنین سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان “سپهتن” پرداخت.

مصاحبه با مدیر بازرگانی رادشید در زمان رونمایی از سامانه سپهتن1396

رونمایی از سامانه سپهتن رادشید

سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان (سپهتن)، سامانه‌ای جامع است که باهدف امن نمودن ناوگان عمومی خودرویی کشور ابلاغ و در حال پیاده‌سازی است…

غرفه رادشید در نخستین کنگره ملی شناسایی و مکان‌یابی رادیویی

کنگره شناسایی مکان‌یابی رادیویی

رادشید در این راستا اقدام به برگزاری یک کارگاه آموزشی با موضوع ارتباط ECU با ردیاب خودرو که زحمت تدریس آن به عهده آقای مهندس مزارعی مدیر طراحی مجموعه است، نمود.