حضور شرکت رادشید در عرصه‌های اجتماعی و نمایشگاه‌ها

ما در رادشید از سال ۱۳۸۶ باهدف رفع نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها در حوزه سیستم مدیریت و هوشمند سازی ناوگان حمل‌ونقل فعالیت خود را با تولید بردهای الکترونیکی و سخت‌افزار ردیاب آغاز نموده‌ایم.

اکنون باگذشت بیش از یک دهه از شروع به فعالیت خود با ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ هزار دستگاه در کشور و همکاری با شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی در جایگاه اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده رسمی ردیاب و سیستم‌های مدیریت ناوگان در ایران محسوب می‌گردیم.

در همین راستا و به‌منظور توسعه صنعت ردیاب و عرضه گسترده محصولاتمان از شروع فعالیت‌های صنعتی خود در همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی شرکت نموده‌ایم که در ادامه می‌توانید گزارشی تصویری از این رویدادها را مشاهده نمایید.

ایپاس IPAS چیست؟

نمایشگاه ایپاس یا پلیس، نمایشگاهی بین‌المللی است که از سال ۱۳۸۰ با حضور ۱۹ کشور جهان آغاز به‌کارنمود.

این نمایشگاه بین‌المللی در مقوله لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی، تجهیزات کنترل ترافیک و وسایل نقلیه متحرک با مصرف امنیتی و امدادی فعالیت می‌کند.

تاکنون ۱۹ دوره از آن تا سال ۱۴۰۱ برگزارشده است.

از سال ۸۰ تا ۸۸ این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌گردید و پس‌ازآن بنا بر تصمیمات اتخاذشده از سوی بنیاد تعاون ناجا به محل نمایشگاه مصلی تهران منتقل گردید.

 الکامپ چیست؟

الکامپ ELECOMP نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک است.

نمایشگاه الکامپ اولین بار در سال ۱۳۶۹ شروع به فعالیت کرد. روند برگزاری این رویداد در ابتدا به شکل مداوم و سالانه نبود اما از سال ۷۹ به‌صورت روتین هرسال برگزار می‌شود.

همان‌طور که از نام این نمایشگاه پیداست در این رویداد اجتماعی آخرین دست‌آوردهای حوزه تجارت الکترونیک، سامانه‌های اطلاعاتی و استانداردهای این حوزه و نیز محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری جدید الکترونیک و رایانه رونمایی می‌گردند.

 نمایشگاه حمل و نقل

این نمایشگاه در سال ۱۳۹۲ باهدف معرفی جدیدترین دستاوردهای صنعت حمل‌ونقل، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت عرضه فناوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل‌ونقل کشور و نیز آشنایی مدیران و سرپرستان با تکنولوژی‌های روز دنیا در این صنعت شروع به فعالیت نمود.

این نمایشگاه بخش‌های متنوعی از صنایع و حوزه‌های مرتبط حمل‌ونقل زمینی (راه‌آهن و جاده‌ای)، حمل‌ونقل دریایی، حمل‌ونقل هوایی، راهداری و صنایع وابسته را پوشش می‌دهد.

حضور رادشید در نمایشگاه‌‌های داخلی و بین‌المللی