ردیاب دوچرخه موضوع این هفته‌ی کارگروه تخصصی رادشید

با توجه به افزایش سرقت دوچرخه و نیاز جامعه به امنیت این کالا مجموعه مهندسی رادشید با هدف ارائه پکیج ویژه امنیت دوچرخه در حال انجام مراحل تحقیقاتی برای ساخت این محصول می باشد.این نشست با حضور آقایان بهادر،عادلی و صورتی در شرکت رادشید صورت پذیرفت.
این پکیج، مناسب برای ایستگاه‌های دوچرخه است که معمولا شهرداری‌ها این خدمات را به شهروندان به صورت رایگان ارائه می دهند.با توجه به افزایش آلایندگی کلان شهرها استفاده از وسایل عمومی و سوخت پاک نظیر خودروهای هیبرید، وسایل حمل و نقل عمومی و حتی دوچرخه ها می توانند به نزولی کردن روند آلایندگی کمک شایانی کنند.
جهت مشاوره در خصوص خرید ردیاب این لینک را لمس کنید.

فروش ردیاب دوچرخه

خرید ردیاب دوچرخه

نرخ رشد جمعیت در استان اصفهان ۱/۳۷ درصد و در تهران و البرز به ترتیب ۱/۴۴ و ۳/۰۴ درصد است که از لحاظ آماری استان البرز بیشترین نرخ رشد جمعیت را در کشور دارد. نکته حائز اهمیت اینجاست که جمعیت شهرها روبه افزایش است و جامعه جوان امروز، به زودی پا به پیری خواهند گذاشت.در واقع با رشد جمعیت میزان آلایندگی در شهرها بیشتر خواهد شد تا جایی که تنفس برای سالمندان و بیماران قلبی خطر آفرین خواهد شد.پس قاعدتاً اهمیت استفاده از وسایل عمومی سوخت پاک نظیر مترو و دوچرخه برای شهرداری‌ها و سازمان محیط زیست باید بسیار بالا باشد.اما باید این نکته را نیز خاطر نشان کرد که با فرض اینکه روند فرهنگ سازی استفاده از دوچرخه و وسایل عمومی با نرخ استفاده از این وسایل یکسان شود لازم است کنترل و مکان‌یابی این وسایل عمومی هم همزمان اتفاق بیفتد لذا استفاده از ردیاب دوچرخه امری لازم و ضروری است.

ردیاب دوچرخه اصفهان

ردیابی دوچرخه

ردیابی دوچرخه در ایستگاه‌های دوچرخه می تواند داده‌های آماری خوبی نظیر میزان استفاده و مسافت پیموده شده را بصورت آماری به مراجع ذیصلاح دهد.مزیت این موضوع، مدیریت مناسب در سیستم حمل و نقل شهری و مدیریت سوخت است که با حساب سر انگشتی می توان میزان کاهش آلایندگی توسط دوچرخه را نیز تخمین زد و با یک اطلاع رسانی دقیق می توان جامعه شهری را از مزیت‌های استفاده از دوچرخه بیش از پیش آگاه کرد.

پیدا کردن دوچرخه

ردیابی دوچرخه

مثلا به راحتی می توان میزان مسافت پیموده شده با تمامی دوچرخه‌ها را محاسبه کرد و در مقابل میزان مصرف سوخت مصرفی با وسایل نقلیه را در مقابل آن گذاشت و یک نتیجه گیری کلی از آن به عمل آورد.

آیا با توجه به درآمد هر خانوار شهری استفاده از دوچرخه و هزینه های آن قابل اغماض است؟

اگر نگاهی به متوسط درآمد(بر حسب هزار ریال) کل سالانه ‌یک خانوار شهری از سال ۱۳۵۳ تا سال ۹۴ کنیم می توان متوسط درآمد خانوار شهری را در سال ۹۶  ٢٧٨،٨٧٢ هزار ریال تخمین زد. در واقع بدیهی است که هزینه خرید دوچرخه و ردیاب پس از مدتی برمی گردد و این امر هم به درآمد خانوار کمک می کند هم به کاهش آلایندگی هوا.
برای اطلاع از آخرین قیمت ردیاب دوچرخه این لینک را لمس کنید.

خرید ردیاب دوچرخه امری سلیقه‌ای است اما باید بدانیم “ردیابی دوچرخه دزدی” که فاقد ردیاب باشد تقریباً ناممکن است.دستگاه ردیاب دوچرخه می تواند در ابعاد متفاوتی در بازار موجود باشد و هرکدام قیمت متفاوتی دارند.البته قیمت ردیاب دوچرخه می تواند به نحوه خدمات پس از فروش هم بستگی داشته باشد و معمولاً فروش ردیاب دوچرخه وابسته به نیاز مشتری است.انواع مختلفی از ردیاب در بازار موجود است ولی ردیاب مخصوص دوچرخه بدلیل جاسازی مناسب می تواند منحصر به فرد باشد.

ردیابی دوچرخه

ردیاب دوچرخه

البته باد در نظر گرفت در سال ۹۷ قیمت بلیط قطار شهری از ۵۰۰ تومان به ۷۰۰ تومان افزایش یافته است.همین افزایش برای نرخ اتوبوس و BRT نیز دور از انتظار نیست. اگر شما در روز حداقل ۴ بار کارت بلیط بزنید این هزینه برای ۲۴ روز کاری از ماه معادل ۶۷۲۰۰ تومان است.اگر ۶ ماه این هزینه را ذخیره کنید معادل ۴۰۳۲۰۰ تومان به هزینه‌های خانوار کمک کرده اید.البته که هزینه خرید یک دوچرخه را نیز در این محاسبات باید لحاظ کنیم اما بدیهی است که این هزینه در صورت نصب ردیاب یا عدم سرقت دوچرخه یکبار برای همیشه اتفاق می‌افتد.

ردیاب دوچرخه

ردیابی دوچرخه

قیمت یک دوچرخه متناسب با سلیقه و کاربردش متفاوت است اما هر چقدر که باشد هزینه نگهداری از آن فقط می تواند به قفل و زنجیر و یک ردیاب ختم شود و البته هزینه نگهداری یک دوچرخه قابل چشم پوشی است.البته ذکر این مسئله حیاتی است که استفاده از لوازم ایمنی حین دوچرخه سواری یک الزام محسوب می شود.بهتر است مزایای دوچرخه را با نادیده گرفتن نکات ایمنی از بین نبریم و با استفاده صحیح از دوچرخه هم ترافیک شهری را کاهش دهیم هم تصادفات شهری کاهش دهیم.

کاهش ترافیک و تصادفات

ردیاب دوچرخه

از همه مهم‌تر که دوچرخه سواری یک ورزش مفرح است، به سلامت جسم بسیار کمک می کند و از خیلی از بیماری‌ها و اتفاقات جاده‌ای می تواند جلوگیری می کند

   بازهم رکورد زدیم!

ردیاب دوچرخه

ایران مقام اول مرگ و میر ناشی از بیماری‌های قلبی

“ایران بیشترین آمار مرگ میر ناشی از بیماری های قلبی و عروقی در دنیا را از آن خود کرد”

در ایران ۳۳ تا ۳۹ درصد مرگ و میر ها ناشی از بیماری های قلبی عروقی است که روزانه ۳۰۰ نفر در اثر عوارض قلبی فوت می کنند. شیوه زندگی و نوع رژیم غذایی عامل اصلی این آمار است.

عوامل خطر ابتلا به بیماریهای قلبی و عروقی چیست؟

از مهمترین عوامل ایجاد بیماریهای قلبی می توان به رژیم غذایی ناسالم، عدم فعالیت جسمانی و مصرف دخانیات و همچنین مصرف الکل اشاره کرد.

ردیابی دوچرخه

ردیاب دوچرخه

و حرف آخر :
به نظر می رسد وقت آن رسیده است که شیوه زندگی خود را تغییر دهیم اما لازمه تغییر در شیوه زندگی تغییر در تفکر است، یعنی اهدافتان سر جای خودش باشد ولی گاهی می توان آهسته رفت تا چیزهای بیشتری دید!