• ۲۱۱۶
  • ۰
  • ا۲ دقیقه

راهنمای خرید و ثبت نام ردیاب رادشید

برای خرید ردیاب ابتدا باید مشخص کرد کدام مشخصه‌ها از ردیاب‌های این شرکت مناسب با نیاز شماست.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان بخش بازرگانی از طریق این لینک تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات موردنیازتان را در کوتاه‌ترین زمان کسب کنید.

در هرکجای کشور که باشید نگران نباشید ما در سراسر کشور نمایندگی فعال داریم، از طریق همین لینک می‌توانید آدرس نمایندگی های شرکت رادشید را مشاهده کنید.

در شهر من نمایندگی شرکت شما وجود ندارد برای خرید باید چه کرد؟

پاسخ: شما می‌توانید با شرکت رادشید از روش‌هایی که در زیر به توضیح آن پرداخته‌ایم تماس حاصل کنید تا ردیاب رادشید پس از کسب آدرس شما به محل شما ارسال گردد.

نگران نصب دستگاه نباشید همانند نصب دزدگیر می‌توانید از کمک فعالان این حیطه کمک بگیرید یا از دفترچه راهنما در همین لینک استفاده کنید و صورت داشتن سؤال با ما تماس بگیرید.

راه‌ها و نحوه خرید  و ثبت نام ردیاب

۱_ تماس تلفنی با واحد بازرگانی از طریق فرم تماس

۲_ ارسال کد (۸۸) به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۳ از طریق سامانه پیامکی رادشید

(دقت داشته باشید که نباید پیام‌های شما توسط کدهای مسدودکننده اپراتورها بسته‌شده باشد)

پس از خرید باید در سامانه ردیابی رادشید  ثبت‌نام کنید که با لمس لینک، آدرس سامانه صفحه زیرنمایان می‌شود.

نکته: نام کاربری و رمز عبور را قبل از این مرحله ثبت کنید.

آدرس فوق‌الذکر شما را به صفحه ای می برد که در این صفحه می‌توانید برای به خاطر سپاری نام کاربری و رمز عبور گزینه بلی را انتخاب کنید.

در این صفحه اول زبان موردنظر خود را انتخاب کنید سپس از روی منو قسمت ثبت‌نام را طبق اطلاعات تصویر تکمیل کنید.

گزینه دیگری که در منوی کاربری وجود دارد ریست یا بازیابی کلمه عبور است. برای این کار نیاز است تا ایمیلی که قبلاً در منوی ثبت‌نام وارد کرده‌اید را مجدداً وارد کنید تا پسورد به ایمیلتان ارسال گردد.

گزینه بعدی رهگیری است در صورت دریافت کد رهگیری می‌توانید از این منو استفاده کنید. این کد توسط مدیر قبلاً برای خودرو ایجادشده تا در صورت نیاز به‌صورت موردی بررسی شود.

نکته: در قسمت نام کاربری از کاراکترهای فارسی نمی‌توانید استفاده کنید و حتماً کاراکترهای انگلیسی باید بیش از چهار حرف باشند.

نکته: سریال و شناسه را می‌توانید از روی کارت گارانتی وارد کنید.

شماره سرپرست، شماره همراهی است که می‌خواهید از نرم‌افزار اندروید، ربات تلگرام و پیامک‌های سامانه ردیابی استفاده کنید.

در پایان گزینه ثبت‌نام را وارد کنید.

در صورتیکه تمام موارد صحیح وارد کرده باشید ثبت‌نام انجام می‌شود اما در غیر این صورت مواردی که باید اصلاح شود در زیر منو نمایش داده می‌شود که باید نسبت به اصلاح آن‌ها اقدام کنید.

پس از ثبت‌نام می‌توانید از منوی کاربری رادشید استفاده کنید.

پس از ورود اگر تعداد خودروهای شما بیش از یک خودرو باشد کافی است در مرحله ثبت‌نام یکی از آن‌ها را ثبت کنید سپس در پنل کاربری خود خودروهای دیگر را اضافه کنید.