برای خرید ردیاب به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟

راهنمای خرید ردیاب

  • 593
  • 0
  • ا3 دقیقه

راهنمای خرید ردیاب

برای خرید ردیاب ابتدا باید مشخص کرد کدام مشخصه ها از ردیاب های این شرکت مناسب با نیاز شماست.برای گرفتن اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان بخش بازرگانی از طریق این لینک تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیازتان را در کوتاه ترین زمان کسب کنید.در هر کجای کشور که باشید نگران نباشید ما در سراسر کشور نمایندگی فعال داریم،از طریق همین لینک می توانید آدرس نمایندگی های شرکت رادشید را مشاهده کنید.

سوال؟

در شهر من نمایندگی شرکت شما وجود ندارد برای خرید باید چه کرد؟
پاسخ:شما می توانید با شرکت رادشید از روش هایی که در زیر به توضیح آن پرداخته ایم تماس حاصل کنید تا ردیاب رادشید پس از کسب آدرس شما به محل شما ارسال گردد.نگران نصب دستگاه نباشید همانند نصب دزدگیر می توانید از کمک فعالان این حیطه کمک بگیرید یا از دفترچه راهنما در همین لینک استفاده کنید و صورت داشتن سوال با ما تماس بگیرید.

راه ها و نحوه خرید ردیاب

1_تماس تلفنی با واحد بازرگانی از طریق فرم تماس

نحوه خرید ردیاب

راهنمای خرید ردیاب

2_ارسال کد(88) به شماره 10001003 از طریق سامانه پیامکی رادشید(دقت داشته باشید که نباید پیام های شما توسط کد های مسدود کننده اپراتورها بسته شده باشد)

سامانه پیامکی خرید ردیاب

راهنمای خرید ردیاب

پس از خرید باید در سامانه ردیابی رادشید به آدرس www.spa.radshid.com  ثبت نام کنید که با لمس لینک، آدرس سامانه صفحه زیر نمایان می شود.

نکته:نام کاربری و رمز عبور را قبل از این مرحله  ثبت کنید

آدرس فوق الذکر شما را به صفحه زیر می برد .در این صفحه می توانید  برای بخاطر سپاری نام کاربری و رمز عبور گزینه بلی را انتخاب کنید.

سامانه ردیابی رادشید

راهنمای خرید ردیاب

در این صفحه اول زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس از روی منو قسمت ثبت نام را طبق اطلاعات تصویر تکمیل کنید.

ثبت در سامانه رادشید

راهنمای خرید ردیاب

گزینه دیگری که در منوی کاربری وجود دارد ریست یا بازیابی کلمه عبور است که برای اینکار نیاز است تا ایمیلی که قبلا در منوی ثبت نام  وارد کرده اید را مجدداٌ وارد کنید تا پسورد به ایمیلتان ارسال گردد.

گزینه بعدی رهگیری می باشد که در صورت دریافت کد رهگیری می توانید از این منو استفاده کنید،این کد توسط مدیر قبلا برای خودرویی ایجاد شده تا در صورت نیاز بصورت موردی بررسی شود.

نکته:در قسمت  نام کاربری از کاراکترهای فارسی نمی توانید استفاده کنید و حتما کاراکترهای انگلیسی باید بیش از چهار حرف باشند.

نکته:سریال و شناسه را می توانید از روی کارت گارانتی وارد کنید و شماره سرپرست،شماره همراهی است که می خواهید از نرم افزار اندروید، ربات تلگرام و پیامک های سامانه ردیابی استفاده کنید

در پایان گزینه ثبت نام را وارد کنید.

در صورتیکه تمام موارد صحیح وارد کرده باشید ثبت نام انجام می شود اما در غیر اینصورت مواردی که باید اصلاح شود در زیر منو نمایش داده می شود که باید نسبت به اصلاح آنها اقدام کنید.

پس از ثبت نام می توانید از منوی کاربری رادشید استفاده کنید.پس از ورود اگر تعداد خودروهای شما بیش از یک خودرو باشد کافی است در مرحله ثبت نام یکی از آنها را ثبت کنید سپس در پنل کاربری خود خودروهای دیگر را اضافه کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ