ردیاب پاوربانکی رادشید، با مدل تجاری pr3 محصولی جدید، در سبد تولیدات شرکت رادشید می باشد. این محصول با هدف رفع نیاز کارکرد طولانی مدت قابلیت ردیابی، طراحی و تولید گردیده است. همانگونه که از نام آن پیداست، این محصول یک ردیاب چند منظوره بوده و علاوه بر کاربرد به عنوان ردیاب، از آن برای شارژ کردن تلفن همراه متناسب با باتری پاوربانک نیز می توان استفاده نمود.

ردیاب پاوربانکی

طراحی ردیاب در قالب پاوربانک بستر مناسبی جهت مصارف امنیتی برای این محصول پدید آورده که با استقبال کم نظیری در میان مصرف‌ کنندگان مواجه گردید. دارا بودن سنسور تشخیص حرکت، با کارایی مدیریت ارسال اطلاعات و کاهش مصرف انرژی، مدت زمان کارکرد بسته به نوع استفاده و تنظیمات حداکثر 30 روز، مسیر یابی دقیق و قابلیت شنود این محصول سبب شده است که ردیاب پاوربانکی، یک محصول ایده آل جهت بسیاری از مصارف شناخته و مورد استفاده قرار گیرد.

بیشترین موارد مصرف ردیاب پاوربانکی چیست؟

ردیاب پاوربانکی

شاید بتوان به عنوان اولین و پرکاربردترین مورد استفاده ردیاب پاوربانکی به موقعیت یابی افراد و خودرو ها بصورت کاملاً نامحسوس اشاره نمود، کمتر شخصی را می توان یافت که با دیدن ظاهر این پاوربانک بتواند در مورد ماهیت اصلی آن (ردیاب) تصوری داشته باشد و این مزیت مهمی برای این ردیاب پدید آورده که به‌ راحتی با قرار دادن آن در کیف و خودرو می توان برای ردیابی استفاده نمود و در صورت سرقت کیف یا خودرو با توجه به کم بودن احتمال شناسایی آن به عنوان ردیاب توسط سارقان، خیلی سریع به موقعیت مکانی سارقان دسترسی پیدا کرد.

دومین مورد استفاده این محصول برای صاحبان مشاغلی می باشد که با کرایه خودرو و وسایلی این چنینی سرکار داشته و یا جز مدیران یک شرکت و سازمان هستند که از استفاده شخصی کارمندانشان از خودروهای شرکت شاکی بوده و یا نیاز به نظارت کارمندان در زمان مأموریتشان دارند، برای رفع چنین مشکلاتی کافی است این ردیاب را در داشبورد، صندوق عقب و یا مکانی دیگر به صورت مخفی قرار دهند و پس از آن با استفاده از تلفن همراه خود و یا سامانه ردیابی رادشید  به گزارشاتی چون مسیریابی آنلاین، میزان سرعت خودرو، مسافت طی شده و مدت زمان توقف در هر مکان و بسیاری گزارشات دیگر، از این دست دسترسی داشته باشند، همچنین در صورت تمایل به استفاده از قابلیت شنود دستگاه می‌توانند شنودی از محیط قرارگیری ردیاب در آن، دریافت نمایند.

ردیاب پاوربانکی

کاربرد دیگر ردیاب پاوربانکی رادشید در موقعیت یابی و حفاظت از کودکان، سالمندان و سایر افراد خانواده بوده، همچنین افراد می‌توانند در مسافرت های دور و نزدیک خود برای ردیابی محموله ها، ساک و چمدان های خود نیز از آن استفاده نموده و در هر لحظه از موقعیت مکانی موردنظر اطلاع یابند. در واقع می توان گفت کاربرد ردیاب برای افراد خانواده هردو جنبه امنیتی و استفاده به عنوان پاوربانک را پوشش می دهد.

ردیاب پاوربانکی

قابلیت ها و امکانات

 • تکنولوژی

  دارای پیشرفته ترین تكنولوژی های الكترونیكی و طراحی سخت افزاری

 • ارتباطات

  دارای درگاه سیم کارت با قابلیت انطباق با تمامی اپراتور های ایرانی

 • امنیت

  اتصال به سرور های امن و ویژه ، با رعایت قوانین حفظ حریم شخصی و دسترسی آسان …

 • تنوع

  تنوع در رنگ و طرح و ارائه شده در ابعاد بسیار مناسب برای قرارگرفتن در کنار دیگر وسایل شخصی

 • باتری

  دارای حالت های مختلف باتری برای ارسال اطلاعات و مدیریت انرژی دستگاه در طول مصرف

 • پشتیبانی

  1 سال گارانتی و 5 سال خدمـــات پس از فروش و پشتیبانی