خدمات پس از فروش رادشید

هرآنچه باید در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش ردیاب های رادشید بدانید:
تیم پشتیبانی رادشید همواره آماده است تا علاوه بر کالا و خدمات خریداری شده از رادشید در قالب مشاوره مستمر در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی و یا مشاوره در زمینه خرید، نصب و نحوه استفاده از ردیاب شما را یاری رساند. علاوه بر این تیم  پشتیبانی رادشید از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین، ایمیل و … با مشتریان خود در تماس  مستمر بوده و به این طریق توانسته است موجبات رضایت خاطر مشتریانش را فراهم آورد.

آنچه در این بین حائز اهمیت می باشد ذکر این نکته است که کلیه محصولات رادشید شامل ردیاب، تبلت صنعتی، نظارت تصویری و … به دلیل تولید در داخل کشور و عدم وجود واسطه، از گارانتی تعمیر و تعویض واقعی بهره مند هستند.

به این ترتیب که کلیه این اقلام، از زمان فروش و ثبت نام از پنج سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی  برخوردار می باشند.

سوالات متداول پشتیبانی رادشید

آنچه باید بدانید 1 :

کالای معیوب تنها پس از تست و تایید عیب و ایراد توسط کارشناسان این شرکت، تعمیر یا تعویض خواهد شد.

آنچه باید بدانید 2 :

مشاهده هرگونه آثار ضربه فیزیکی، شکستگی، خراشیدگی و تاب برداشتن، آتش سوزی، مخدوش بودن برچسب گارانتی، تعمیرات و دستکاری توسط افراد غیر مجاز، کالا را از شمول گارانتی خارج می کند.

آنچه باید بدانید 3  :

یکماه اول گارانتی رادشید به عنوان گارانتی طلایی بوده و این بدین معناست که علاوه بر شرایط گارانتی معمولی کلیه هزینه های رفت و برگشت کالا و استفاده از گارانتی  در یکماه اول خرید و استفاده از دستگاه رایگان می باشد.

آنچه باید بدانید 4 (ردیاب پاوربانکی رادشید) :

در مورد دستگاه ردیاب پاوربانکی رادشید با توجه به اینکه فعال سازی تنها توسط واحد تولید انجام می پذیرد و کاربران بعد از ثبت نهایی خرید خود باید سیم کارت مدنظرشان را به دفتر مرکزی شرکت ارسال نمایند تا واحد فنی ، سیم کارت را درون برد جاسازی و دستگاه را پلمپ نموده و برای مشتری ارسال نمایند. شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه با سایر دستگاه های تولیدی متفاوت می باشد و باز شدن قاب و پلمپ این مدل دستگاه در خارج از شرکت رادشید به منزله خارج شدن ردیاب از گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش ۵ ساله آن می باشد.

آنچه باید بدانید 5 :

تیم پشتیبانی رادشید علاوه بر مشاوره رایگان قبل از خرید کالا، پس از خرید و استفاده از دستگاه ها در قالب اموری چون شارژ سامانه، راهنمایی در خصوص مشکلات مواجهه با ارسال اطلاعات دستگاه و همچنین پیگیری شارژ و روش استفاده از دستگاه خریداری شده شما را راهنمایی خواهند نمود.

آنچه باید بدانید 6 (ویژه پروژه های راهداری) :

تیم پشتیبانی رادشید در قالب همکاری در پروژه های راهداری، از طریق سامانه نظارتی خود دستگاه های معیوب را در بازه های زمانی تعریف شده شناسایی و هماهنگی های لازم برای رفع موارد پیش آمده از طریق نصابان را فراهم می نمایند.

برای فهمیدن این موضوع لطفاً مراحل زیر را مرحله به مرحله بررسی فرمایید:

 • ابتدا برای مشخص شدن وضعیت ردیاب با سیمکارت داخل دستگاه تماس بگیرید.
 • اگر بعد از بوق خوردن خط اشغال شد یا تماس برقرار شد، بدین معنی است که دستگاه کاملاً سالم و در حال کار است
 • اگر سیمکارت در دسترس نبود، یعنی عدم شبکه مناسب سیمکارت در آن محدوده و مشکل از آنتن دهی آن اپراتور می باشد و ارتباطی با ردیاب ندارد، لطفاً کمی شکیبا باشید به زودی فعال می گردد. لازم به ذکر است نگران موقعیت های لحظه عدم پوشش شبکه نباشید بعد از آنتن دهی شبکه تمامی مسیرها در قسمت مسیریابی قبلی  قابل ملاحظه می باشد.
 • اگر سیمکارت اعلام خاموشی کرد، می بایست دستگاه به صورت حضوری توسط کارشناسان پشتیبانی بررسی گردد. چون احتمال خاموش شدن دستگاه و یا عدم شناخت سیمکارت توسط دستگاه وجود دارد در این مرحله با واحد پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید تا همکاران واحد پشتیبانی شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.
 • اگر بعد از بوق خوردن خط اشغال شد یا تماس برقرار شد احتمالاً شارژ سیم کارت دستگاه تمام شده است برای اطمینان از این موضوع عبارت زیر را به سیم کارت دستگاه پیامک بفرمایید.

گرفتن میزان شارژ سیمکارت ایرانسل:

runussd:*141*1#

گرفتن میزان شارژ سیمکارت همراه اول:

runussd:*140*11#

اگر پاسخی از سمت اپراتور دریافت شد که میزان شارژ اعلام می گردد ، احتمالاً هم پیامی برگشت داده نمی شود در این حالت لطفاً سیم کارت خود را شارژ بفرمایید.

 • پس از اطمینان از مراحل قبلی کلمه  Nasb را با تلفن همراه خود به شماره سیمکارت داخل ردیاب ارسال نمایید و وضعیت های ذیل  که از طرف دستگاه پیامک می شود را بررسی کنید
 • : اگر جلوی کلمه GPS  عبارت #Er یا False بود یعنی ارتباط با ماهواره ها قطع است (برای رفع این مشکل، ردیاب می بایست در فضای باز قرار گیرد و اگر با این روش مشکل حل نشد، برای ردیاب های خودرویی، آنتن GPS نیز می بایست بررسی و یا تعویض گردد )
 • جلوی کلمه GSM وضعیت آنتن دهی سیمکارت به صورت مقداری (98%) نوشته شده است در صورتی که مقدار کم باشد مشکل عدم ارسال موقعیت به دلیل آنتن دهی ضعیف سیمکارت می باشد و هیچ ارتباطی با ردیاب ندارد.
 • اگر جلوی کلمه GPRS عبارت Err یا False بود یعنی ارتباط اینترنتی سیم کارت قطع است برای رفع این مشکل، می بایست اینترنت سیمکارت بررسی گردد و هیچ ارتباطی این مورد با ردیاب ندارد در این مورد می بایست کمی شکیبا باشید تا دوباره اتصال اینترنت وصل گردد.
 • اگر جلوی کلمه DATA عبارت Err یا False بود یعنی ارتباط ردیاب با سرور قطع شده است برای رفع این مشکل، باید کمی شکیبا باشید و در صورت رفع نشدن این خطا با تیم پشتیبانی رادشید تماس حاصل فرمایید تا مشکل بررسی و رفع گردد.

در صورتی که شارژ سامانه شما به پایان رسیده باشد، امکان استفاده از نرم افزار، سامانه و ربات تلگرام تا زمان شارژ مجدد امکان پذیر نمی باشد. از این رو موقعیت ردیاب و یا انتخاب آن در سامانه برای کاربر قابل دسترس نمی باشد.

خدمات پس از فروش رادشید

برای شارژ سامانه می توانید با ورود به سامانه رادشید (spa.radshid.com) از قسمت مدیریت، بخش پرداخت را انتخاب کنید و از طریق شروع پرداخت جدید اقدام به شارژ سامانه خود کنید.

همچنین می توانید با واریز مبلغ شارژ سامانه به شماره کارت 6322-3056-3373-6104 نام حمزه محمدی و ارسال عکس فیش واریزی به واتساپ 09018028059 و یا 09901883981 پس از بررسی توسط کارشناسان شارژ سامانه برای شما فعال می گردد.

در برخی از موارد مشاهده شده است که به دلایل تغییرات همیشگی ساختار از سمت اپراتورهای سیم کارت ها ، نمایش شارژ سیم کارت داخل ردیاب امکان پذیر نمی باشد و شارژ سیمکارت به صورت 1- در سامانه مشاهده می شود.

برای اصلاح احتمالی مراحل زیر را انجام دهید:

ابتدا عینا عبارت زیر را به سیم کارت دستگاه پیامک کنید :

ایرانسل:

runussd:*555*4*3*2#

گرفتن میزان شارژ سیمکارت

runussd:*141*1#

همراه اول:

runussd:*198*2#

گرفتن میزان شارژ سیمکارت

runussd:*140*11#

پس از ارسال دستورات فوق عبارت charge:1  به سیمکارت داخل دستگاه ارسال فرمایید

اگر ردیاب شما جزو ردیاب های قابل اتصال به برق خودرو باشد، می تواند خاموشی و روشنی خودرو شما را تشخیص دهد.

در صورتی که ردیاب شما این قابلیت را دارد و همیشه وضعیت خودرو شما را خاموش و یا بلعکس اعلام می کند ، می بایست به نصاب مراجعه نمایید تا وضعیت سیم ACC ردیاب شما بررسی گردد.

دستگاه های رادشید قابلیت مدیریت توسط مشتری جهت ایجاد تنظیمات دلخواه را دارا می باشند از این رو شما می توانید برای بالا بردن دقت ردیاب خود به قسمت دستورات پیامکی در نرم افزار دستیار رادشید مراجعه و موارد ذیل را به میزان دلخواه تنظیم بفرمایید.

 • ارسال نقطه زمان روشنی
 • تنظیم زاویه
 • تنظیم مسافت

برای دریافت فایل راهنما کامل دستگاه خود بر روی لینک کلیک کنید.

شارژ ردیاب های شخصی رادشید با توجه به نوع استفاده شما و میزان ارسال اطلاعات شارژ نگه می دارد، ردیاب هر چقدر موقعیت بیشتری ارسال کند متعاقباً شارژ باطری و شارژ سیمکارت بیشتری نیز مصرف می کند.  لطفاً با توجه به نیاز خود تنظیمات ذیل را اعمال فرمایید.

حداکثر زمان استفاده از شارژ باطری

دستور پیامکی sleep را به دستگاه ارسال نمایید

توضیح : اگر میزان زمان شارژدهی باطری ردیاب اولویت شماست، شما می توانید با این دستور ردیاب خود را به حالتی قرار دهید که فقط با درخواست پیامکی، ردیاب موقعیت ارسال کند و به صورت خودکار هیچ موقعیتی را ارسال ننماید.

نکته : برای دریافت موقعیت می بایست کیبورد گوشی خود را در حالت انگلیسی گذاشته و علامت سوال (?) را به سیم کارت دستگاه ارسال نمایید

 حداقل زمان استفاده از شارژ باطری 

دستور پیامکی shocksleep به سیم کارت دستگاه ارسال نمایید

توضیح : اگر میزان زمان دقت ردیاب اولویت شماست و سپس میزان شارژدهی باطری ردیاب، شما می توانید با این دستور ردیاب خود را به حالتی قرار دهید که ردیاب به صورت خودکار موقعیت ارسال کند

 

تماس با واحد پشتیبانی رادشید

کارشناس پشتیبانی :

آقای سمالی

09018028059
۰۳۱۹۵۰۱۶۱۵۱ – ۰۳۱۳۲۳۶۳۰۷۸ (داخلی16)

کارشناس پشتیبانی :

آقای رستگار
09018377021
۰۳۱۹۵۰۱۶۱۵۱ – ۰۳۱۳۲۳۶۳۰۷۸  (داخلی13)

کارشناس پشتیبانی :

آقای طلایی

09018376687

۰۳۱۹۵۰۱۶۱۵۱ – ۰۳۱۳۲۳۶۳۰۷۸ (داخلی15)

کارشناس پشتیبانی :

آقای عباسی

09901883981

۰۳۱۹۵۰۱۶۱۵۱ – ۰۳۱۳۲۳۶۳۰۷۸ (داخلی17)