انواع ردیاب‌ رادشید فروشگاه

ردیاب مگنتی آهنربایی رادشید مدل ++PR8

ردیاب مگنتی خودرو رادشید مدل ++PR8

 • ردیاب خودرو ++PR8 رادشید یکی از قدرتمندترین ردیاب‌های آهنربایی مگنتی با قابلیت شنود تولید ایران است که به‌راحتی می‌توان آن را نصب و فعال نمود و در حالت بهینه مصرف با یک‌بار شارژ برقی کارکردی در حدود 3 ماه از آن دریافت نمود.
 • این ردیاب مگنتی دارای 5 آهنربای قوی است که مانع از جدا شدن آن در حرکت می‌گردد.
 • گزارش‌های دریافتی این ردیاب را می‌توانید بر روی تلفن همراه، لپ‌تاپ یا کامپیوتر خود مشاهده نمایید. شما با خرید این ردیاب خودرو آهنربایی از 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به همراه 3 ماه شارژ رایگان سامانه بهره‌مند می‌گردید.
 •  این ردیاب را می‌توانید بر روی تلفن همراه، لپ‌تاپ یا کامپیوتر خود مشاهده نمایید. شما با خرید این ردیاب خودرو آهنربایی از 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به همراه 3 ماه شارژ رایگان سامانه بهره مند می‌گردید.
5750000 تومان خرید آنلاین
ردیاب آهنربایی رادشید Radshid magnet tracker

ردیاب آهنربایی کوچک رادشید مدل +PR8

 • ردیاب آهنربایی +PR8 رادشید باقابلیت نصب آسان، ظرفیت مناسب باطری، ابعاد کوچک و وزن قابل‌قبول می‌تواند تمامی دغدغه‌های امنیتی شما را رفع کند.
 • این ردیاب در مقایسه با سایر ردیاب‌های آهنربایی با توجه به ابعاد و وزنی که دارد هم می‌تواند برای ردیابی انواع خودرو و هم برای ردیابی اشخاص مورداستفاده قرار گیرد.
 • این ردیاب همانند مدل ++PR8 یک ردیاب آهنربایی قوی است که با توجه به سایز کوچک‌تر باطری (3 هزار میلی‌آمپر به‌جای 20 هزار میلی‌آمپر) با یک‌بار شارژ برقی در حالت بهینه مصرف، عملکردی با حداکثر 15 روز شارژ دهی دارد.
 • شما با خرید این ردیاب از 3 ماه شارژ رایگان سامانه، 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش برخوردار می‌شوید.
 • 3 ماه شارژ رایگان سامانه، 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش برخوردار می‌شوید.
3585000 تومان خرید آنلاین
ردیاب شخصی با قابلیت مکالمه دوطرفه رادشید مدل PR1S

ردیاب شخصی پرسنلی با قابلیت مکالمه مدل PR1S

 • ردیاب PR1S یک ردیاب شخصی کوچک بدون نیاز به نصب و با قابلیت مکالمه است که برای ردیابی، نظارت و تامین امنیت افراد خانواده و پرسنل طراحی و تولید گردیده است.
 • این ردیاب علاوه بر موارد مصرف فوق در زمان‌هایی که نیاز به ردیابی برای مدت کوتاهی دارید نیز گزینه‌ای مناسب است.
 • ردیاب شخصی پرسنلی PR1S رادشید در میان سایر ردیاب‌های تولیدی از ابعاد و وزن کمتری برخوردار بوده و به راحتی قابل حمل است و همین امر سبب گردیده است که کودکان، دانش آموزان، سالمندان و افراد توانخواه بیشترین مصرف کنندگان این مدل ردیاب باشند.
 • این ردیاب را با شارژر USB می‌توانید شارژ کرده و با هر بار شارژ در حالت بهینه مصرف تا حدود 5 روز کارکرد دریافت نمایید.
2565000 تومان خرید آنلاین
تصویر محل قرارگیری سیمکارت در دستگاه سیپاد رادشید

دستگاه سیپاد Sipad رادشید

 • اگر شما هم جزء آن دسته از مالکان خودروهای گازوئیل سوز درون‌شهری هستید که باوجود ثبت باربرگ روزانه و حقیقی همچنان با کمبود سوخت گازوئیل مواجهه هستید دستگاه سیپاد، تنها دستگاهی است که با نصب آن بر روی خودرو خود می‌توانید سهمیه سوختی متناسب با پیمایش (مسافت پیموده شده) و کارکرد خودرو دیزلی خود دریافت نمایید و دیگر نگران کمبود سوخت نباشید.
 • مبلغ پرداختی شامل هزینه سخت‌افزار فیزیکی دستگاه به همراه سیم‌کارت و سه سال شارژ سیم‌کارت است
 • هزینه نصب سیپاد و ارسال رایگان است
 • میزان گارانتی: 3 سال
5600000 تومان خرید آنلاین
نمای کلی ردیاب خودرو رادشید مدل +X5

ردیاب خودرو پیشرفته مدل +X5 رادشید

 • ردیاب خودرو +X5 رادشید با بیش از هزاران نصب فعال در کشور یکی از بهترین نمونه‌ها و پرفروش‌ترین مدل‌های ردیاب ماشین در ایران است.
 • شما از این ردیاب هم برای مصارف شخصی و نصب بر روی خودرو شخصیتان می‌توانید استفاده کنید و هم اگر مالک یا مدیر بخش حمل‌ونقل یک سازمان هستید که به نظارت بر عملکرد رانندگان و کنترل هزینه‌های بخش حمل‌ونقل خود نیاز دارید می‌توانید از این ردیاب خوش قیمت و کارا استفاده نمایید.
 • برای نصب این ردیاب باوجود نمایندگی‌‌های فعال رادشید در اکثر شهرهای کشور، کافی است به نزدیک‌ترین نمایندگی ما مراجعه نموده و در سریع‌ترین زمان نسبت به نصب اقدام نمایید.
 • این ردیاب خودرو دارای 1 سال گارانتی، 5 سال خدمات پس از فروش رادشید و 3 ماه شارژ رایگان سامانه است.
3120000 تومان خرید آنلاین
تصویر کلی ردیاب شخصی پاوربانکی رادشید مدل PR3

ردیاب شخصی مخفی رادشید مدل پاوربانک PR3

 • ردیاب پاوربانکی رادشید یک ردیاب شخصی با قابلیت شنود آنلاین در ظاهر یک پاوربانک است که همین امر آن را به یک گزینه خرید خوب جهت ردیابی نامحسوس تبدیل کرده است.
 • این ردیاب همانند سایر ردیاب‌های شخصی با سیم‌کارت کار کرده و برای فعال‌سازی آن نیاز به نصب ندارید و علاوه بر ردیابی افراد برای استفاده در خودرو هم کاربرد دارد.
 • ردیاب پاوربانکی PR3 با توجه به نحوه فعال‌سازی خاصی که دارد، در هیچ یک از نمایندگی‌های رادشید موجود نبوده و خرید آن تنها از طریق سایت رادشید امکان‌پذیر است.
 • از این ردیاب با یکبار شارژ در حالت بهینه مصرف می‌توان تا حدود 25 روز کارکرد دریافت نمود.
3350000 تومان خرید آنلاین

پروژه ملی سیپاد

پروژه سیپاد، پروژه ای ملی است که با هدف تخصیص سوخت به ناوگان دیزل بر مبنای پیمایش، هوشمندسازی ناوگان درون شهری، جلوگیری از هدر رفت و عرضه خارج از شبکه سوخت دیزل در کشور و همچنین رعایت عدالت در حوزه تخصیص سوخت به ناوگان دیزلی در دست اجرا قرار گرفته است. استارت اولیه این طرح ملی در تاریخ 14/11/1393 در سندی با موضوع “روان سازی تامین سوخت مورد نیاز ناوگان حمل و نقل بار و مسافر” به تصویب هیات وزیران رسید. براساس این سند مقرر گردید که سوخت مورد نیاز پیمایش هر ناوگان بر اساس پیمایش محاسبه شده از تجهیزات موقعیت یاب هوشمند و اسناد حمل، تخصیص داده شود.

اطلاعات بیشتر

پروژه ملی سپهتن

ردیاب سپهتن ردیابی سازمانی است که بنا بر نیاز موجود در ناوگان حمل‌ونقل جاده ای تحت عنوان پروژه ای با همین نام طراحی و تولید گردیده است. در واقع هدف از طراحی این ردیاب نظارت بر ناوگان حمل‌ونقل جاده ای و عملکرد رانندگان، به‌ویژه رانندگان اتوبوس های برون‌شهری و جاده ای بوده تا با اطلاع از وضعیت لحظه‌ای نظیر موقعیت مکانی، سرعت های مجاز و غیرمجاز، اطلاع از کافی بودن زمان استراحت رانندگان، اطلاع از مدت زمان رانندگی ممتد و زمان استراحت رانندگان و تشخیص دستکاری و تخلف خودرو ها و بسیاری فاکتور های مشابه از میزان تصادف جاده ای کاسته شود.

اطلاعات بیشتر

برخی از مشتریان رادشید بیشتر

پتروشیمی جم
صدا و سیما
شرکت توزیع نیروی برق
شرکت آب و فاضلاب
منطقه ویژه اقتصادی پارس
بانک صادرات ایران
مدیران خودرو
گروه مپنا
BAT
افق کوروش
ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز
روزانه

سیستم مدیریت هوشمند آنلاین معادن

سامانه هوشمند پایش ناوگان معادن (سیستم مدیریت هوشمند معدن) پکیجی متشکل از سخت افزار SP88 رادشید و نرم افزاری با قابلیت سفارشی‌سازی است، که دارای قابلیت‌های پایش ناوگان ماشین‌آلات، گسیل کامیون‌ها، نظارت و کنترل کیفی عملیات، مدیریت تعمیر و نگهداری، مدیریت سیستم اداری عملیات و گزارش‌گیری است.

اطلاعات بیشتر
سیستم مدیریت هوشمند آنلاین معادن

مقالات بیشتر