راهنمای خرید گجت های صنعتی رادشید

گسترش روزافزون تکنولوژی در دنیای کنونی و به روز شدن محیط های کاری به‌ویژه، محیط های صنعتی سبب گردیده که تجهیزات موجود در این محیط ها نیز در روند این تغییرات قرار گرفته و همسو با این پیشرفت، تجهیزات به روز جایگزین تجهیزات قدیمی و گاهاً ناکارآمد شوند. آنچه حائز اهمیت است بیان این نکته است که زمان انجام این تغییر و جایگزینی برای محیط های اداری ممکن است تأثیر چندانی در عملکرد آن محیط نداشته باشد اما وقتی صحبت از محیط های صنعتی و شرایط کاری سخت می شود، زمان جایگزینی دستگاه ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و هرچه این تغییر سریعتر انجام پذیرد نقش بسزایی در بهینه‌سازی عملکرد آن سیستم و کاهش چشمگیر هزینه برای سازمان های صنعتی خواهد داشت.

یکی از شاخص ترین و پرکاربردترین این تجهیزات گجت های صنعتی می باشند. گجت های صنعتی در واقع دستگاه های کوچک و قابل حملی می باشند که از سخت افزار و نرم افزار قدرتمندتری نسبت به نمونه های معمولی برخوردار بوده و در دسته بندی های متفاوت و با کارایی های متفاوت بر اساس نیاز موجود در محیط های صنعتی طراحی و تولید شده اند.

از جمله این گجت های صنعتی به لپ تاپ های صنعتی، تبلت های صنعتی و دستیار دیجیتال شخصی می‌توان اشاره کرد.

مزیت لپ تاپ های صنعتی، تبلت های صنعتی و دستیار شخصی نسبت به نمونه های معمولی:

این گجت های صنعتی به دلیل استفاده از سخت افزار کاراتر، عمر بیشتر و ظاهر فیزیکی مستحکم تری نسبت به سایر نمونه های معمولی داشته و اکثراً دارای استانداردهای ضد ضربه و ضدآب و ضد شوک می باشند، همچنین دارای نمایشگری با صفحات مات برای قرارگیری و استفاده در نور زیاد و محیط بیرون بوده و با عدم وجود نرم افزار های اضافه از فضای هارد و رم آزادتری نیز برخوردار می باشند.

مزیت گجت های صنعتی رادشید نسبت به سایر رقبا

شرکت دانش‌بنیان رادشید در راستای نیاز موجود بازار و محیط های صنعتی و با توجه به عدم امکانات کافی و قطعات موردنیاز برای تولید این محصولات پرکاربرد در داخل کشور، اقدام به واردات گجت های صنعتی شامل انواع تبلت، لپ تاپ و PDA به کشور با برند خود نموده است و آنچه سبب تمایز این محصولات با سایر محصولات مشابه گردیده وجود گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات می باشد، علاوه بر مورد فوق این امکان برای سازمان ها و شرکت های متقاضی وجود دارد که با توجه به نیاز تخصصی خود کانفیگ های موردنیاز خود را سفارش داده و سیستم هایی کاملاً سفارشی شده از ما دریافت نمایند.

بیشتر