بنر معرفی پنل همکاری در فروش رادشید

سیستم همکاری در فروش رادشید چیست و چگونه کار می کند؟

در سیستم کسب درآمد رادشید هر شخص می تواند با یک عضویت ساده و ایجاد یک پنل شخصی به ازای هر فروش محصول، پورسانت دریافت نماید. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی فقط از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام ، اینستاگرام و یا سایت، روشی بدون دردسر برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد نمایند .

در این روش فروش، همکاران محترم رادشید به کمک لینک اختصاصی که برای محصولات در پنل شخصی خود ایجاد می نمایند مشتریان را به سایت رادشید هدایت و پس از هر خرید مشتری مقدار پورسانت مد نظر برای همکاران محاسبه می گردد که در پنل شخصی  قابل مشاهده میباشد . علاوه بر این با کلیک کردن هر مشتری بر روی لینک ایجاد شده و همچنین ثبت نام مشتری در سایت حتی در صورت عدم خرید پورسانت جداگانه ای به همکار تعلق خواهد گرفت.

لازم به ذکر است تمامی مراحل تحویل ، نصب و پشتیبانی محصول مشتریان تماماً با شرکت رادشید می باشند .

آیا برای انجام این کار نیاز به مهارت و دانش تخصصی می باشد؟

خیر، سیستم کسب درآمد رادشید نیاز به مهارت و دانش تخصصی نداشته و اطلاعاتی که به عنوان راهنما برای شما در سایت ذکر شده است تنها منبع اطلاعاتی مناسب برای شما بوده و کلیه نیازهای شما برای استفاده و کار با این سیستم را رفع نموده و این موضوع سبب گردیده که این سیستم کسب درآمد منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.

آیا برای فعالیت به عنوان همکار حتما باید سایت داشت؟

در پاسخ به این سوال باید عنوان  نمود که برای همکاری با ما به عنوان همکار فروش لزومی به داشتن سایت نمی باشد. در سیستم کسب درآمد رادشید شما می توانید با وبسایت، وبلاگ و یا هر رسانه اجتماعی مانند تلگرام، فیسبوک، ایسنتاگرام و… شروع به فعالیت کنید.

نحوه ی شروع کار به عنوان همکار فروش در رادشید  به چه صورت می باشد؟

برای همکاری با شرکت رادشید  به عنوان همکار فروش شما باید در  پنل همکاری در فروش رادشید به آدرس  https://radshid.com/become-an-affiliate/  وارد شده و ثبت نام نمایید.

برای ثبت نام در پنل همکاری در فروش رادشید پس از ورود به سایت رادشید از قسمت منوی سایت که در هدر سایت قرار دارد بر روی عبارت “همکاری در فروش” کلیک نمایید.

پس از ورود به پنل همکاری در فروش رادشید، با صفحه زیر مواجه می شوید همانطور که در تصویر زیر نیز قابل روئیت می باشد این صفحه شامل دو قسمت می باشد، قسمت شماره 1 برای ثبت نام در پنل همکاری در فروش رادشید و قسمت شماره 2 برای ورود به پنل در دفعات بعدی پس از ثبت نام استفاده می شود.

پنل همکاری در فروش رادشید

طریقه ثبت نام : برای ثبت نام در پنل ، باید اطلاعات شخصی خود ( از قبیل نام کاربری، ایمیل، نام، نام خانوادگی و…) و همچنین سطرهایی که * دارند را بدرستی وارد نمائید. در صورت وجود “کد بازاریاب معرف شما”، را نیز وارد نموده و در آخر بر روی گزینه “عضویت” کلیک نمایید.

تبصره : الزامی به وارد نمودن موارد ذکر شده در فرم ثبت نام چنانچه فاقد نشان * باشند، وجود ندارد.

  • نام کاربری : برای ثبت نام کاربری، با توجه به استفاده این نام در لینک فروش شما، پیشنهاد می شود که نام کاربری  خود را به لاتین وارد نمایید. در انتخاب نام کاربری خود دقت نمایید، این نام قابل تغییر نمی باشد و  در  هنگام ورود به پنل به این نام نیاز می باشد.
  • شماره تماس : شماره تماس وارد شده شماره ای  می باشد که ما از طریق آن با شما ارتباط برقرار می کنیم. برای ارتباط سریعتر و  دسترسی آسانتر لطفا شماره ای را وارد نمایید که همیشه در دسترس باشد.
  • شماره کارت : شماره کارت وارد شده برای واریز مبالغ پورسانت به حساب شما می باشد در وارد کردن دقیق آن دقت نموده و مدنظر داشته باشید که شماره کارت واریزی باید با نام و نام خانوادگی ثبت شده شما و تصویر کارت ملی و شناسنامه شما دقیقا یکی باشد در غیر اینصورت از واریز وجه پورسانت ها به شماره حساب ذکر شده معذور می باشیم.
  • نام و نام خانوادگی : با توجه به استعلام شماره کارت جهت واریز وجه پورسانت ها به حساب شما در وارد کردن نام و نام خانوادگی با عناوین غیر واقعی جدا خودداری بفرمایید در صورت عدم انطباق هریک از فیلدهای وارد شده در قسمت نام و نام خانوادگی شماره کارت و تصاویر کارت ملی و یا شناسنامه ، هیچ مبلغی به حساب شما واریز نخواهد شد .
  • کد ملی : الزام وارد نمودن کد ملی برای جلوگیری از ثبت نام تکراری کاربران و جلوگیری از ساخت اکانت های فیک و ساختگی می باشد.
  • ایمیل : از وارد نمودن ایمیل های ساختگی و غیر واقعی خودداری نمایید . دقت بفرمایید گزارش های مالی و سایر تراکنش های مربوط به شما به صورت هفتگی و ماهیانه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد، علاوه بر این مواردی چون تغییر رمز عبور و سایر تغییرات و بازیابی ها تنها از طریق ایمیل امکان پذیر خواهد بود، لذا در صورت غیر واقعی بودن ایمیل شرکت رادشید هیچ مسئولیتی در قبال تغییر و ارسال گزارشات نخواهد داشت.
  • نام وب سایت/ کانال تلگرام/ پیج اینستاگرام و … : در این قسمت نام وب سایت و یا کانال و گروهی که قصد قرار دادن لینک بازاریابی رادشید را در آن دارید وارد نمایید.
  • تصویر شناسنامه و کارت ملی : وارد نمودن این دو قسمت در ابتدای ثبت نام الزامی نبوده اما چنانچه نام و نام خانوادگی ثبت شده با شماره کارت ثبت شده مغایرت داشته باشد واریز وجه پورسانت بازاریابی شما منوط به آپلود تصاویر شناسنامه و یا کارت ملی شما برای احراز هویت واقعی شما خواهد بود.
  • کد بازاریابی معرف : اگر شما از طریق یکی از دوستان، آشنایان و یا هر شخص دیگری که در حال حاضر به عنوان بازاریاب و همکار فروش در پنل فروش رادشید فعال می باشد با پنل فروش رادشید آشنا شده باشید با وارد کردن کد معرف بازاریاب که از آن شخص دریافت نموده اید، مبلغی به عنوان پورسانت معرف برای آن شخص محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است مبلغ در نظر گرفته شده برای این پورسانت تنها زمانی برای بازاریاب معرف محاسبه می شود که شما به عنوان همکار فروش فعالی در سیستم کسب درآمد شناخته شوید.