قوانین خرید از رادشید

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند که با توجه به اینکه در خرید اینترنتی امکان مشاهده محصول از نزدیک و اطلاع از جنس، رنگ و کیفیت محصول وجود ندارد، ما سعی نموده ایم که محصولات موجود در فروشگاه دقیقا مشابه عکس مشاهده شده آن‌ها در سایت بوده و برای هر محصول تا حد امکان اطلاعات کافی در قسمت مشخصات فنی  دستگاه ارائه شود.

مشخصات فنی ذکر شده برای دستگاه‌ها بر اساس اطلاعات فنی اراِئه شده توسط واحد تولید بوده که پس از تست و آزمایش‌های تخصصی واحد کنترل کیفیت ارائه گردیده اند.

از کلیه مشتریان محترم تقاضا می‌شود، قبل از خرید محصولات مورد نظر خود چنانچه بر این باور هستند که، اطلاعات ذکر شده برای محصولات ناکافی است، قبل از خرید جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش یا پشتیبانی با شماره ۰۳۱۳۵۴۴ تماس حاصل نموده و اطلاعات کافی در مورد محصول را دریافت و سپس اقدام به خرید نمایند.

نکته قابل توجه درباره برخی مشخصات فنی ذکر شده

با توجه به دانش‌بنیان بودن شرکت رادشید، سبد تولیدات این شرکت فنی مهندسی دائما در حال به روز رسانی و ارتقا بوده، علاوه بر آن باتوجه به قابلیت‌های این مجوعه به ارائه محصولات سفارشی برای سازمان‌ها در قالب پروژه، در برخی محصولات برای کارایی‌های دستگاه قابلیت‌هایی ذکر شده که برای مصارف عادی چندان مناسب نیستند، این توضیحات در قالب قابلیت‌های سفارشی بنا به درخواست مشتری در صفحه محصولات ذکر گردیده و جز ویژگی‌های پیش فرض بر روی همه دستگاه‌ها نیستند .

شرایط تعویض و گارانتی دستگاه خریداری شده

کلیه محصولات رادشید شامل ردیاب، تبلت صنعتی، نظارت تصویری و … به دلیل تولید در داخل کشور و عدم موجود واسطه، از گارانتی تعمیر و تعویض واقعی بهره‌مند هستند.

به این ترتیب که کلیه این اقلام، از زمان فروش و ثبت‌نام از پنج سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی  برخوردار می‌گردند.

آنچه باید بدانید ۱ :کالای معیوب تنها پس از تست و تایید عیب و ایراد توسط کارشناسان این شرکت، تعمیر یا تعویض خواهد شد.


آنچه باید بدانید ۲:  مشاهده هرگونه آثار ضربه فیزیکی، شکستگی، خراشیدگی و تاب برداشتن، آتش سوزی، مخدوش بودن برچسب گارانتی، تعمیرات و دستکاری توسط افراد غیر مجاز، کالا را از شمول گارانتی خارج می‌کند.

آنچه باید بدانید ۳:  یک ماه اول گارانتی رادشید به عنوان گارانتی طلایی بوده و این بدین معناست که علاوه بر شرایط گارانتی معمولی کلیه هزینه‌های رفت و برگشت کالا و استفاده از گارانتی در یک ماه اول خرید و استفاده از دستگاه رایگان هستند.