رویه های پرداخت صورتحساب در رادشید :

با توجه به پیشرفت های علم و تکنولوژی و تمایل مردم به استفاده از روش های نوین  کم کم تب و تاب استفاده از روش های خرید سنتی جای خود را به روش های خرید مجازی و یا به عبارتی خرید های اینترنتی داده است که در این بین برخی افراد سودجو با ایجاد فروشگاه های اینترنتی فیک و سایر بسترهای خرید اینترنتی دست به کلاهبرداری های بسیاری نمودند و با انتشار اخبار این سودجویی ها در بین اقشار مردم سبب ایجاد شک و شبه در بین برخی از مردم و روی گردانی آنها از خرید های اینترنتی گردیدند.
در این راستا شرکت رادشید برای آسودگی خاطر مشتریان خود و رفع چنین شبهاتی در میان خریداران محصولاتش  و تسهیل نمودن شرایط خریدی اطمینان بخش از روش های متفاوتی برای پرداخت صورتحساب استفاده نموده است.

روش اول : پرداخت هزینه کالا و ارسال در محل تحویل کالا
برخلاف برخی فروشگاه ها که امکان پرداخت در محل تنها برای مشتریان ساکن در شهر محل قرارگیری فروشگاه می باشد شرکت رادشید برای راحتی و اطمینان خاطر مشتریان خود شرایطی فراهم نموده است که این عزیزان در همه شهرستان های ایران پس از دریافت کالای خود و اطمینان از صحت کالای خریداری شده صورتحساب خریدشان را از طریق کارت های بانکی خود و دستگاه POS مامور پست در محل پرداخت نمایند.

روش دوم : پرداخت از طریق کارت به کارت

در این روش که باید باهماهنگی واحد فروش و پشتیبانی رادشید صورت بگیرید مشتریان عزیز پس از اطلاع از مبلغ صورتحساب خود با استفاده از شماره کارت ذکر شده در ذیل میتوانند مبلغ صورتحساب خود را پرداخت نموده و پس از آن از طریق تماس تلفنی با واحد فروش و اطلاع شماره ارجاع وجه پرداختی خود به مسئول مربوطه  سفارش خود را نهایی نمایند.

شماره حساب :      3370034526

شماره كارت  :        2711-2787-3379-6104

شماره شبا:          IR27 0120 0000 0000 3370 0345 26 

بانک ملت به نام شركت تعاونی ايده پردازان پارسی فردا

تذکر: چنانچه از این روش برای پرداخت  صورتحساب خود استفاده می نمایید جهت اطمینان خاطر خود و همکاران واحد فروش ما و احیانا تسریع در پیگیری های آتی  عکس فیش واریزی خود را از طریق واتس آپ یا تلگرام شرکت برای ما ارسال نمایید

روش سوم : پرداخت مستقیم  از طریق درگاه زرین پال

این روش مختص کسانی می باشد که قصد دارند مستقیم از روس فروشگاه اینترنتی رادشید کلیه مراحل خرید و پرداخت خود را انجام دهند.

در این روش در آخرین مرحله ثبت سفارش شما با انتخاب درگاه اینترنتی زرین پال قادر خواهید بود با استفاده از هریک از کارت های عضو شبکه شتاب خود و داشتن رمز پویا پرداخت خود را انجام داده و سفارش خود را نهایی نمایید.

در این روش برخلاف دو روش قبل نیازی به اطلاع رسانی شما و تماس تلفنی  با واحد فروش نبوده و کلیه مراحل ارسال کالا به صورت اتومات انجام شده و در صورت لزوم برای هماهنگی ارسال از واحد فروش و پشتیبانی رادشید با شما تماس گرفته خواهد شد.