پس از مرحله ثبت سفارش و وارد نمودن آدرس نوبت به مرحله انتخاب روش ارسال میرسد.
برای فراهم نمودن شرایطی آسوده برای مشتریان گرامی 4 روش ارسال کالا در سیستم ارسال سفارشات رادشید وجود دارد و در این مرحله شما قادر خواهید بود بسته به زمان و هزینه مورد قبول خود یکی از روش های زیر را انتخاب نمایید.

روش اول :پست سفارشی و پیشتاز(امکان پرداخت هزینه کالا و ارسال درب منزل)
این روش مختص مشتریانی می باشد که تمایل به پرداخت هزینه کالا و ارسال خود در هنگام تحویل کالا درب منزل یا آدرس ثبت شده خود دارند.
در این روش ارسال مرسولات از طریق پست جهوری اسلامی و به دو طریق پست سفارشی و پیشتاز صورت میگیرد، بدین ترتیب با انتخاب این روش شما کالای خود را در یک بازه زمانی 4 تا 5 روزکاری دریافت خواهید کرد اگرچه به نسبت سایر روش های ارسالی این روش مدت زمان بیشتری به طول می انجامد اما با داشتن گزینه پرداخت در محل شما با خاطری آسوده از خرید خود اطمینان حاصل خواهید نمود.

درصورت پرداخت از طریق درگاه امن زرین پال، مشتری از ارسال رایگان برخوردارخواهد بود و این ارسال از طریق پست انجام میپذیرد

روش دوم : ارسال از طریق کالارسان (پرداخت هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال کالا)
در این روش کالای شما تحویل شرکت کالارسان گردیده و میتوانید چنانچه ساکن شهر تهران هستید کالای خود را درب منزل یا محل مورد نظرتان تحویل بگیرید اما اگر ساکن سایر شهرهای ایران هستید با انتخاب این روش کالای شما به انبار های شرکت کالارسان در پایانه های مسافربری شهرتان تحویل داده خواهد شد و شما باید به صورت حضوری برای تحویل کالای موردنظرتان مراجعه بفرمایید.

نکته قابل توجه در مورد زمان تحویل کالا: شما در این روش کالای خود را یا در روز بعد از ارسال آن تحویل خواهید گرفت یا نهایتا 2 روزکاری بعد از ارسال سفارش

روش سوم : ارسال از طریق تیپاکس (پرداخت هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال کالا)
در این روش ارسال مرسولات از طریق تیپاکس صورت میگیرد با انتخاب این روش کالای شما به انبار های تیپاکس در شهرتان تحویل داده خواهد شد و شما باید به صورت حضوری برای تحویل کالای موردنظرتان مراجعه بفرمایید.
نکته قابل توجه در مورد زمان تحویل کالا: شما در این روش کالای خود چنانچه ساکن شهر تهران باشید 24 ساعت بعد و چنانچه ساکن سایر شهرهای ایران میباشد در بازه زمانی 48 ساعته تحویل خواهید گرفت

روش چهارم : ارسال از طریق پیک موتوری ویژه شهراصفهان

این روش تنها مختص ساکنین شهر اصفهان می باشد شما در این روش میتوانید کالای موردنظر خود در روزی که سفارشتان را ثبت نموده اید تحویل بگیرید در این روش هم شما قبل از ارسال میتوانید پرداخت خود را از طریق سایت مستقیما انجام داده و یا مبلغ صورتحساب را از طریق شماره کارت های ذکر شده  پرداخت و شماره ارجاع پرداختتان را به واحد فروش یا پشتیبانی اطلاع داده و یا با هماهنگی با واحد فروش مبلغ کالا و هزینه ارسالتان را  درب منزل یا محل موردنظرتان پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است تحویل کالا در روز ثبت سفارش منوط به روزهای کاری میباشد (شرکت در تعطیلات رسمی و جمعه ها تعطیل می باشد و امکان ارسال کالا وجود ندارد)