استراق سمع

ردیاب شنود:

در واقع شنود و استراق سمع یعنی هرگونه اقدام و بکارگیری ابزارهای این چنینی برای شنیدن پنهانی یا دزدیدن اطلاعات یا سانسور.در تعریف اصل ۲۲ قانون اساسی به طور صریح آمده است که حیثیت، جان، مال، حقوق، مسکن و شغل اشخاص از تعرض مصون است. مگر در مواردی که قانون مجاز دانسته است.

دستگاه ردیابی و شنود راشید

ردیاب شنود

شنود قانونی:

زمانی شنود قانونی تلقی می‌شود که محیط شخصی خود را با احراز هویت شنود کنید.در واقع بایستی مکانی که توسط شخصی مورد استراق سمع قرار می‌گیرد در مالکیت خود شخص باشد ولاغیر.

ردیاب شنود وسیله ای است که قابلیت ردیابی و ثبت و ضبط صدا و تصویر را دارد و هر زمان که نیاز باشد شما می‌توانید به راحتی محیط مورد نظر خود را شنود کنید.این دستگاه قابلیت نصب بر روی هر خودرویی را نیز دارد.

ردیاب و دستگاه شنود از راه دور رادشید

ردیاب شنود

 

خرید دستگاه ردیاب شنود ارزان:

برای خریدی مطمئن نیاز است بدانیم مکانی که “ردیاب شنود” قرار است مورد استفاده قرار بگیرد چگونه جایی است و آیا زیر ساخت مناسب برای ارائه خدمات مطلوب را دارد یا نه!
هر ردیابی با استفاده از ماژول مکان‌یابی و بهره‌گیری از سرویس موقعیت‌یاب جهانی موسوم به GPS ، می‌تواند هر قسمی از اجسام زنده و وغیره را مکان‌یابی کرده و با استفاده از ماژول‌های سفارشی سازی شده، علاوه بر ردیابی، تصویربرداری و یا شنود را نیز انجام دهد که لازمۀ جابه جایی این حجم از اطلاعات، سرورهای پر سرعت و تیم‌های فنی و پشتیبانی می‌باشد.

ردیاب شنود

ردیاب شنود

پس از آن نیاز است بدانید که ردیاب شنود نیاز به یک سرور امن و تحت قوانین جمهوری اسلامی دارد، به علاوه نیاز است که یک تیم فنی و پشتیبانی آن را حمایت کند تا در صورت بروز مشکل سریعاً هرگونه ایرادی برطرف شود.در نهایت هم برای خرید، توصیه می‌کنیم قیمت‌ها و خدمات ما را با سایر ردیاب‌های موجود در بازار مقایسه کنید و پس از بررسی، نسبت به خرید اقدام کنید.ضمناً کارشناسان بخش بازرگانی شرکت رادشید آمادۀ پاسخگویی از طریق تماس تلفنی و مراجعه حضوری هستند.

انواع دستگاه شنود:

دستگاه های شنود در طیف وسیعی از قیمت ها و سبک ها، از شکل‌های جاسوسی ساده به دستگاه های ضبط تلفن همراه‌/‌دیجیتال به میکروفون‌های پارابولیکی رسیده‌اند.همه آنها مخفیانه و به نحوی قانونی است.

 • دستگاه‌های شنود رادیویی:

دستگاه های فرکانس رادیویی از اشکال جاسوسی کوچک است که به راحتی می تواند در داخل تلفن‌ها پنهان شود تا هر دو طرف یک مکالمه تلفنی را شنود کند یا به طور استراتژیک در لا به لای گیاهان یا سایر لوازم خانگی و اداری روزانه قرار گیرد تا مکالمات اتاق را شنود کند.این مدل از دستگاه شنود، مکالمات را از طریق امواجی شبیه به امواج FM به یک گیرنده ارسال میکند.

 • دستگاه‌های شنود از راه دور:

دستگاه‌های شنود از راه دور نیاز به یک میکروفن حساس و یک ارسال کننده قوی دارند لذا از یک میکروفن پارابولیک استفاده می‌کنند.این دستگاه شامل یک میکروفن جاسازی شده به شکل یک دیش ماهواره‌ای کوچک و تقویت کننده‌های سیگنال و یک ماژول پیسرفته که قابلیت گریز از اختلالات GPS که می‌تواند صداهای اضافۀ محیط را حذف کند.

راه‌های پیدا کردن دستگاه شنود و استراق سمع:
راه‌های پیدا کردن دستگاه شنود و استراق

دستگاه شنود

 • ابتدا محیط اطراف خود را بصورت چشمی با دقت بررسی کنید و تغییر دکوراسیون را جدی بگیرید.ممکن است گلدان گل،لوستر،کانال کولر،تابلو و… برای جاسازی کوچکترین دستگاه شنود انتخاب شده باشد.
 • به صداهای اطراف خود با دقت توجه کنید چرا که دستگاه شنود نیاز به ارسال امواج رادیویی دارد و یا اگر مجهز به ردیاب و دوربین باشند معمولاً دوربین‌های دید در شب، در تاریکی نور بسیار ضعیفی از خود ساطع میکنند.

 • گاهاً ردیاب شنود، هنگام ارسال داده صداهای ضعیفی از خود ایجاد می‌کند که برای دقت بیشتر می‌توانید گوشی موبایل خود را برداشته و تماسی داشته باشید تا بواسطه اسپیکرهای گوشی موبایل این نویزها را شناسایی کنید.
 • برای دقت بیشتر می‌توانید از دستگاه فرکانس‌یاب رادیویی (SignalDetector) استفاده کنید.هر دستگاهی که ارسال و دریافت داده داشته باشد حتماً این ارسال و دریافت، از طریق امواج رادیویی اتفاق می‌افتد که این دستگاه به راحتی این امواج را شناسایی می‌کند.
 • در آخر هم دستگاه‌هایی حرفه‌ای نظیر (Bug Detector) می‌توانند به صورت پیشرفته هرگونه ارسال و دریافتی را شناسایی کنند.

 

برای تماس و هماهنگی با واحد بازرگانی و استعلام قیمت دستگاه شنود از راه دور می‌توانید از طریق سامانۀ پیامکی (10001003) و ارسال عدد (2) به این سامانه با کارشناسان بخش بازرگانی در ارتباط باشید و یا از طریق این لینک اقدام کنید.در صورت نیاز به بازدید اجمالی از خط تولید شرکت رادشید این لینک را لمس کنید.

ردیاب شنود

ردیاب شنود

 

لینک کوتاه: https://www.Radshid.com/?p=9042

The last comment and 8 other comment(s) need to be approved.
3 پاسخ
 1. محسن
  محسن گفته:

  با سلام در مجموعه باغی ما اخیر دزدها اقدام به از جادرآوردن دربها نموده و از خونه باغها لوازم را سرقت میکنند با این روش صدااز شکستن قفل کمتر است از دیلم استفاده میکنند برای نگهبانی مجموعه دستگاهی لازم دارم که این صداها را از دور تشخیص دهد چون میدانم سارقین نگهبانان ما را کنترل میکنند و براحتی لابلای درختان مخفی میشوند

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.