ردیاب شخصی رادشید مدل PR1

ردیاب شخصی PR1 رادشید یک ردیاب مسیریاب و قابل‌حمل، با ابعاد 5 در 5 سانتی‌متر با وزنی در حدود 50 گرم می باشد.

دارا بودن حسگر تشخیص حرکت، مسافت و الگوریتم های هوشمند ارسال اطلاعات بر اساس زمان، مسافت، زاویه چرخش و رخداد در این ردیاب باعث مدیریت ارسال اطلاعات و کاهش مصرف انرژی و هزینه ارسال پیامک گردیده و با داشتن امکان تنظیم گزارشات دریافتی با فرض دریافت، حداکثر گزارشات ارسالی مدت زمان کارکردی در حدود 24 تا 48 ساعت خواهد داشت که در مقایسه با ردیاب های شخصی مشابه کارایی قابل قبول‌تری دارد و همین امر این ردیاب را به گزینه ای ایده آل در میان سایر ردیاب های شخصی تبدیل کرده است.

از دیگر مشخصات فنی ردیاب شخصی PR1 می توان به قابلیت هایی چون ضدآب بودن با استاندارد IP66, دارا بودن دو آنتن داخلی GSM که ماژول سیم کارت بوده و آنتن هوشمند GNSS که به مراتب کارایی بیشتری از تقویت امواج رادیویی و دریافتی را برای شما خواهد داشت و همچنین دارا بودن باطری داخلی 1000 میلی‌آمپر که در صورت استفاده مداوم بین 2 تا 3 روز به شما کار خواهد داد، می‌توان اشاره نمود علاوه بر موارد ذکر شده این ردیاب دارای قابلیت OTA می باشد که امکان به‌روزرسانی و ارتقا نرم‌افزار اصلی ردیاب و رفع خطاها و مشکلات نرم‌افزاری آن را از راه دور و بی سیم فراهم می آورد.

حال که تا حدودی با برخی از قابلیت های اصلی این ردیاب آشنا شده اید به بررسی کاربردهای آن می پردازیم.

برای ردیابی کلیه موارد ذکر شده در ذیل کافی است ردیاب شخصی رادشید را در خودرو، لباس، کیف و یا سایر وسایل قرارداده و به راحتی با انجام تنظیمات مورد نظر از مکان و سایر اطلاعات دریافتی از این ردیاب مطلع شد.

از جمله کاربردهای نفریاب و ردیاب شخصی PR1 می توان به موقعیت یابی خودروهای کرایه ای و یا تجهیزات کرایه ای، موقعیت یابی خودرو و افراد بصورت کاملاً نامحسوس، مدیریت کارکنان شرکت ها جهت مدیریت عملکرد، نقطه زنی برای موارد خاص سر زدن بازاریاب ها با استفاده از کلید SOS, ردیابی انواع محموله، بار و چمدان در مسافرت ها، ردیابی دستگاه های ماینر اشاره نمود.

علاوه بر موارد فوق مهم‌ترین کاربرد و پرکاربردترین مورداستفاده از این موقعیت یاب، استفاده از آن جهت موقعیت یابی و حفاظت از سالمندان، افراد آلزایمری، حیوانات خانگی و کودکان، به‌ویژه کودکان توانخواه و مبتلا به اوتیسم می باشد. با توجه به فراگیری استفاده از این ردیاب توسط والدین برای کودکانشان این ردیاب در بازار به عنوان ردیاب کودک شناخته می شود. در واقع می‌توان گفت ردیاب شخصی کاربردی‌ترین فنّاوری تأمین امنیت برای کودکان و افراد توانخواه به حساب می آید که تأثیر بسزایی در کاهش دغدغه ها و نگرانی های والدین در مورد فرزندانشان داشته است که به صورت مختصر و تیتروار به آن‌ها اشاره می کنیم:

 1. ردیاب شخصی به عنوان جی پی اس کودکان در محیط های شلوغ نظیر پارک ها و شهربازی ها و یا اردوهای برگزار شده توسط مدارس و آموزشگاه ها
 2. کمک به خانواده های دارای کودکان و افراد توانخواه که نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارند در نظارت و کنترل دورادور آن‌ها
 3. موقعیت یابی کودکان بیش فعال و اطلاع از وضعیت آن‌ها وامکان برقراری ارتباط کودکتان با شما در شرایط اضطرار با فشار کلید SOS که سبب ایجاد حس امنیت در کودکان می شود
 4. نظارت و اطلاع از موقعیت مکانی کودکان در سرویس مدارس و تاکسی ها و کنترل مسیر طی شده
 5. استفاده از ردیاب برای موقعیت های خطرناکی نظیر قرار گرفتن کودکان در طعمه سارقان

قابلیت ها و امکانات

 • تکنولوژی

  دارای پیشرفته ترین تكنولوژی های الكترونیكی و طراحی سخت افزاری

 • ارتباطات

  دارای درگاه سیم کارت با قابلیت انطباق با تمامی اپراتور های ایرانی

 • امنیت

  اتصال به سرور های امن و ویژه ، با رعایت قوانین حفظ حریم شخصی و دسترسی آسان …

 • تنوع

  تنوع در رنگ و طرح و ارائه شده در ابعاد بسیار مناسب برای قرارگرفتن در کنار دیگر وسایل شخصی

 • باتری

  دارای حالت های مختلف باتری برای ارسال اطلاعات و مدیریت انرژی دستگاه در طول مصرف

 • پشتیبانی

  1 سال گارانتی و 5 سال خدمـــات پس از فروش و پشتیبانی