• ۱۹۰۳
  • ۰
  • ا۱ دقیقه

دیدار مدیران مجموعه مهندسی رادشید با شهردار و امام جمعه اصفهان

دکتر قدرت الله نوروزی شهردار جدید اصفهان گفت:

بدون شک و باکمال افتخار از دستاوردهای جدید و باکیفیت رادشید در حوزه‌های هوشمند سازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی در شهرداری اصفهان استفاده خواهیم کرد.

جمعی از مدیران شرکت دانش‌بنیان رادشید طراح و تولیدکننده انواع ردیاب و دستگاه‌های امنیتی در حوزه‌های مختلف به‌خصوص ناوگان حمل‌ونقل عمومی در ایران با آیت‌الله سید یوسف طباطبائی نژاد امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان و همچنین دکتر قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان دیدار و آن‌ها را در جریان آخرین دستاوردهای این حوزه مهم و وسیع قراردادند.

دکتر نوروزی در ابتدای این دیدار با مهم خواندن فعالیت‌های شرکت دانش‌بنیان رادشید گفت:

 امروز با توجه به رشد جمعیت در کلان‌شهری مانند اصفهان، بدون شک ناوگان حمل‌ونقل عمومی برای ارائه خدمات و سرویس بهتر نیازمند چنین تکنولوژی‌هایی ست که باید موردتوجه مجموعه‌هایی مانند شهرداری باشد.

وی با بیان اینکه شرکت دانش‌بنیان رادشید با استفاده از نیروهای جوان و تحصیل‌کرده داخلی و با تکیه‌بر دانش بومی بر اساس آخرین فناوری‌های روز دنیا و با تلاش و پشتکاری که داشته توانسته سوابق خوبی را خود بر جای بگذارید که این در جای خود قابل‌تقدیر است، بیان داشت:

 همه مسئولان کشور موظف‌اند در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری از کالاهای باکیفیت داخلی حمایت کنند تا چرخه اشتغال و تولید کشور به حرکت درآید تا شاهد یک اقتصاد مقاومتی به معنی واقعی کلمه در برابر تنش‌های خارجی باشیم.

وی با بیان اینکه مبنای فعالیت مدیران شهرداری اصفهان برای خدمات‌دهی بهتر به مردم استفاده کالاهای باکیفیت تولید داخلی در تمامی حوزه‌هاست، تصریح کرد:

بدون شک و باکمال افتخار از دستاوردهای جدید و باکیفیت رادشید در حوزه‌های هوشمند سازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی ازجمله سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی و سایر قسمت‌ها در شهرداری اصفهان استفاده خواهیم کرد.