تیم پشتیبانی رادشید همواره آماده است  تا  علاوه بر کالا و خدمات خریداری شده از رادشید  در قالب مشاوره مستمر در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی و یا مشاوره در زمینه خرید و نصب و نحوه استفاده شما را یاری رساند. علاوه بر این  تیم  پشتیبانی رادشید  از طریق تماس تلفنی ، تیکیت تحت وب ، ایمیل و … با مشتریان خود در تماس  مستمر بوده  و به این طریق  توانسته است موجبات رضایت  خاطر مشتریانش را فراهم آورد.

آنچه در این بین حائز اهمیت می باشد  ذکر این نکته  است که کلیه محصولات رادشید شامل ردیاب ، تبلت صنعتی ، نظارت تصویری و … به دلیل تولید در داخل کشور و عدم موجود واسطه ، از گارانتی تعمیر و تعویض واقعی بهره مند هستند.

به این ترتیب که کلیه این اقلام، از زمان فروش و ثبت نام از پنج سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی  برخوردار می باشند.

آنچه باید بدانید 1  :کالای معیوب تنها پس از تست و تایید عیب و ایراد توسط کارشناسان این شرکت، تعمیر یا تعویض خواهد شد.


آنچه باید بدانید 2 :
مشاهده هرگونه آثار ضربه فیزیکی ، شکستگی، خراشیدگی و تاب برداشتن، آتش سوزی، مخدوش بودن برچسب گارانتی، تعمیرات و دستکاری توسط افراد غیر مجاز، کالا را از شمول گارانتی خارج می کند.

آنچه باید بدانید 3  : یکماه اول گارانتی رادشید به عنوان گارانتی طلایی بوده و این بدین معناست که علاوه بر شرایط گارانتی معمولی کلیه هزینه های رفت و برگشت کالا و استفاده از گارانتی  در یکماه اول خرید و استفاده از دستگاه رایگان می باشد.

آنچه باید بدانید 4 : تیم پشتیبانی رادشید علاوه بر مشاوره رایگان قبل از خرید کالا پس از خرید و استفاده از دستگاه ها  در قالب اموری چون شارژ سامانه ُ راهنمایی در خصوص مشکلات مواجهه با ارسال اطلاعات دستگاه  و همچنین پیگیری شارژ و روش استفاده از دستگاه خریداری شده شما را راهنمایی خواهند نمود

آنچه باید بدانید 5 (ویژه پروژه های راهداری) : تیم پشتیبانی رادشید در قالب همکاری در پروژه های راهداری ُ از طریق سامانه نظارتی خود دستگاه های معیوب را در بازه های زمانی تعریف شده شناسایی و هماهنگی های لازم برای رفع موارد پیش آمده از طریق نصابان را فراهم می نمایند.